Директор бібліотеки ІФА у журі літературного конкурсу

13 грудня 2018 року директор бібліотеки Академії Іванна Стрихар брала участь в журі восьмої гри «Літературної кавалєрки», яка проходила на Педагогічному факультеті  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

«Літературна кавалєрка» - це проект із популяризації читання в молодіжному середовищі, який відбувається у форматі КВК-презентації книг, їхніх авторів і тих, хто любить літературу. Під час заходу проходила гра-презентація книг "16 весна" Василя Теремка, "Дівчина з міста", "Знає тільки Мару" Олени Рижко, збірки "Така любов", в котрій взяли участь студентські команди Педагогічного факультету та учнівська команда Івано-Франківської ЗОШ № 22.

Автором ідеї та організатором «Літературної кавалєрки» є кандидат філологічних наук, доцент кафедри філології та методики початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Тетяна Качак. У нинішньому інформаційному просторі пані Тетяна зуміла організувати учнів і студентів довкола любові до книг та читання.

«Літературна кавалєрка» пройшла під гаслом: «Читати – це завжди модно і круто». Адже відомий педагог Василь Сухомлинський в свій час писав, що «тільки читання відкриває перед людиною розкіш інтелектуального життя».

Під час цього заходу Іванна Стрихар домовилась про можливості організації спільних літературних заходів між студентами Академії та студентами Прикарпатського національного університету.