На базі науково-дослідної лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» проходила в онлайн-форматі XVI Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії-2024». Співорганізатором олімпіади виступила Громадська організація «Всеукраїнська асоціація педагогів і психологів із духовно-морального виховання».

19 квітня 2024 року Івано-Франківську академію Івана Золотоустого відвідала президентка Української асоціації релігієзнавців, докторка філософських наук, професорка Людмила Филипович.

19 квітня 2024 року відбудеться відкрита лекція Президентки Української асоціації релігієзнавців, докторки філософських наук, професорки ЛЮДМИЛИ ФИЛИПОВИЧ.

У суботу, 13 квітня 2024 року, студенти першого курсу освітнього рівня бакалавра Івано-Франківської академії Івана Золотоустого під керівництвом методиста з виховної роботи протоієрея Віталія Деркача здійснили паломницьку поїздку до духовного центру в Гошеві.

11 квітня 2024 р. студенти нашої Академії взяли участь у відкриті мистецької виставки студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Навчально-наукового інституту мистецтв «З ВІРОЮ В СЕРЦІ».

4 квітня 2024 року у Івано-Франківську відбулася Міжнародна конференція експертів «75 років від створення НАТО: співпраця між Україною і Литвою в умовах російської загрози».

У четвер, 28 березня, відбулася звітна конференція студентів 4 курсу бакалаврату із педагогічної виробничої практики. Керівниками практики були викладачі Академії Марія Копчук-Кашецька, сестра Андрея Маслій та Руслан Делятинський.

27 березня 2024 року проректор Академії Олег Білоус і студент магістратури Віталій Худзік взяли участь у заходах, під час яких студентам області вручено сертифікати про призначення стипендій голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради.