Бібліотека Академії Івана Золотоустого поповнилася двома примірниками книги «Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!».

12 березня 2024 року бібліотечний фонд Академії поповнився книгами завдяки Спілці Студентів Христин (ССХ Україна).

Фонд бібліотеки Івано-Франківської академії Івана Золотоустого вкотре поповнився  цінним подарунком та фундаментальним виданням від автора, яке підготував викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, аспірант кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, протоієрей Віталій Деркач «ІСТОРІЯ ФІЛОСОФІЇ: ВІД НОВОГО ЧАСУ ДО СУЧАСНОСТІ».

26 лютого 2024 року бібліотечний фонд Академії поповнився книгами завдяки Асоціації мусульман України.

Бібліотека Івано-Франківської академії Івана Золотоустого поповнилася унікальним виданням: Михайленко А. Митрополит Андрей Шептицький і нацистський режим, 1941-1944: між християнськими ідеалами і політичними реаліями / авториз. пер. з нім. О. Сидор; 2-ге вид., випр. і доп. Львів: Вид-во УКУ, 2023. 416 с.