3 березня 2020 року голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич подарував академічній бібліотеці 15 томів книг історико-мемуарної серії "Звитяжці", видані до 100-річчя проголошення ЗУНР, а також власну наукову монографію "Соціально-консервативний націоналізм" (5 примірників).

25 лютого 2020 року з нагоди 149 років від дня народження Лесі Українки студенти Івано-Франківської академії Івана Золотоустого під керівництвом директора бібліотеки Іванни Стрихар взяли участь у «Лесиних читаннях», які проходили у Народному домі «Княгинин». Учасниками творчого заходу були бібліотекарі, вчителі та учні шкіл міста Івано-Франківська, громадські діячі, представники творчої інтелігенції тощо.

24 січня 2019 року Івано-Франківську академію Івана Золотоустого відвідали Екзарх Луцький УГКЦ владика Йосафат (Говера) і отець Іван Говера. Проректор з навчально-методичної роботи протоієрей Андрій Чорненко презентував гостям нові можливості Академії, розповів про її заснування та традиції.

«Горять свічки на серці України»… Це назва книжки, яку сьогодні подарував нашій бібліотеці Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

29 травня директор бібліотеки Івано-Франківської Академії Іванна Стрихар і голова Студентського самоврядування, студент ІІ курсу Андрій Жук взяли участь у 37-му засіданні інтелектуально-філософського клубу "ВЕРШИНИ", яке відбувалося в "Першій сімейній ресторації Мулярових".