ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ АРХИЄПАРХІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ УГКЦ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА АКАДЕМІЯ ІВАНА ЗОЛОТОУСТОГО
УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ, КУЛЬТУРИ ТА РЕЛІГІЙ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
УНІВЕРСИТЕТ КОРОЛЯ ДАНИЛА

27 червня 2019 року
в селі Старуня Богородчанського району Івано-Франківської області
відбудеться

РЕГІОНАЛЬНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

29 травня директор бібліотеки Івано-Франківської Академії Іванна Стрихар і голова Студентського самоврядування, студент ІІ курсу Андрій Жук взяли участь у 37-му засіданні інтелектуально-філософського клубу "ВЕРШИНИ", яке відбувалося в "Першій сімейній ресторації Мулярових".

29 травня 2019 року директор бібліотеки Івано-Франківської академії Івана Золотоустого Іванна Стрихар взяла участь у черговому засіданні обласного методичного об’єднання бібліотек вищих навчальних закладів на тему «Книжкова спадщина бібліотек ЗВО: визначення та збереження», яке відбулося на базі науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ.

Повідомляємо, що відповідно до правил прийому, 31 травня 2019 року об 11:00 год. розпочнеться додаткове фахове вступне випробування зі спеціальності (богослов’я) для вступників на основі освітніх ступенів бакалавра, спеціаліста та магістра здобутих за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).

28 травня 2019 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого у рамках проєкту "Зустріч із цікавими людьми" вперше в Україні відбулася презентація книги "Від Донецька до Перемишля. Як сучасна література "пам’ятає" українські міста" українського вченого, знаного історика і етнополітолога, краєзнавця, академіка Академії наук вищої школи України, професора Івана Монолатія.

16 травня 2019 року до Івано-Франківської академії Івана Золотоустого завітали заступник директора Департаменту охорони культурної спадщини при Міністерстві культури Литовської Республіки Аудріс Скайстіс, заступник начальника відділу музейно-освітньої роботи Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Діана Маринич, старший науковий співробітник відділу проблем зовнішньої політики та міжнародної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України Валерій Кравченко та заступник начальника відділу з питань конфліктного та постконфліктного врегулювання Міністерства тимчасово окупованих територій Анна Кравченко.

Колектив Івано-Франківської академії Івана Золотоустого щиро вітає усіх із ДНЕМ ВИШИВАНКИ!!! 

Стартувала реєстрація для вступу в магістратуру за технологією ЗНО – вона триватиме з 13 травня до 18-ї години 3 червня. Про це йшлося під час прес-брифінгу за участі заступника Міністра освіти і науки Юрія Рашкевича та гендиректора директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олега Шарова 13 травня 2019 року у залі Колегії МОН.

10 травня 2019 року в Українському католицькому університеті відбулася зустріч керівників богословських бібліотек "Перспективи розвитку та співпраці богословських бібліотек України".