28 вересня 2020 р. (понеділок) розпочинаємо повноцінне навчання у нашій Академії!

Пам’ятайте про масковий режим і дотримуйтесь усіх рекомендацій МОЗ щодо навчання під час карантину!

Ласкаво просимо до Академії!

Ректорат ПЗВО "Івано-Франківська академія Івана Золотоустого" та весь професорсько-викладацький склад щиро вітають с. Віталію Іванюк з призначенням на посаду директорки Катехитично-педагогічного навчально-наукового інституту.

Щедрих Божих ласк та плідної праці!

На Многії і благії літа!

До уваги всіх, хто бажає поглибити свої знання зі Святого Письма, Катехизму, Богослов’я.

Навчально-науковий Інститут вищої релігійної культури ПЗВО "Івано-Франківської академії Івана Золотоустого" оголошує набір на курс "Вищої Релігійної Культури".

Шановні студенти!

ВАЖЛИВО!!!

У зв’язку з запровадженням дистанційних технологій навчання, покращення навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, на сайті Академії розроблено та пропонується до користування "Електронна Хрестоматія" за посиланням: "ЕЛЕКТРОННА ХРЕСТОМАТІЯ".

10 вересня 2020 року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків і депутат міської ради Роман Харук відвідали Академію Івана Золотоустого.

На виконання рішення позачергового засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Івано-Франківській ОДА навчання в Академії з 1 вересня 2020 року буде проводитись дистанційно.

Виклади відбуватимуться згідно розкладу на електронних платформах.

Ректорат Академії

Список рекомендованих вступників до зарахування (станом на 27.08.2020 р.):

26 серпня у приміщенні Народного Дому "Просвіта" відбулась Конференція з нагоди 155-річчя від Дня народження Митрополита Андрея Шептицького.

25 серпня відбувся вступний екзамен до магістратури.