26 липня 2024 року відбулася зустріч ректора академії митр.прот.д-р Олега Каськіва із випускником академії 2023 року о.Петром Євчуком – офіцером капеланської служби Національної Гвардії України, частина 1241.

У зв’язку із трагічно загибеллю доктора наук з богослов’я, доцента кафедри богослов’я отця-диякона Романа Завійського, який виконував обов’язки гаранта освітніх програм «Богослов’я» за освітніми рівнями бакалавра та магістра, виникла необхідність призначення нових гарантів ОП.

10 липня 2024 року в м. Бурштині відбулася важлива подія. Приватний заклад вищої освіти «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого» та Відокремлений структурний підрозділ «Бурштинський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету» підписали угоду про співпрацю.

29 червня 2024 року трагічно загинув у автомобільній аварії отець-диякон Роман Завійський, доктор наук з богослов'я, доцент кафедри богослов'я Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.

28 листопада 2024 року відбудеться Друга Міжнародна конференція експертів «Національна безпека України у контексті російсько-української війни: релігійні, політичні і правові аспекти».

17-18 жовтня 2024 року відбудеться Наукова конференція «Життя і діяльність блаженного священномученика Миколая Чарнецького», присвячена 140-річчю від Дня народження.

У середу, 29 травня 2024 року, в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулася робоча зустріч ректора, доктора наук з богослов’я о. Олега Каськіва із керівництвом вищих духовних навчальних закладів Кам’янець-Подільської дієцезії Римо-Католицької Церкви – ректором Вищої Духовної Семінарії о. д-ром Віктором Білоусом та ректором Інститут Богословських Наук Непорочної Діви Марії о. ліц. Олегом Жаруком.

27 травня 2024 року в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна крізь призму війни», співорганізаторами якої були Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації, Івано-Франківський краєзнавчий музей та Івано-Франківська обласна організація Національної спілки краєзнавців України.

У четвер, 23 травня, з ініціативи доцента кафедри богослов’я, кандидата наук з богослов’я, прот. Василь Гоголь разом із прот. Іваном Жуком, еклізіархом Івано-Франківської Архієпархії, провели відкриту лекцію з дисципліни «Практичної літургіки» для студентів 2 курсу магістратури.