30 листопада 2022 року в рамках програми «Діалог» імені владики Василя Лостена та проєкту Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» відбулася Міжнародна конференція експертів "Релігійна безпека в контексті викликів для нацональної безпеки". Конференція проходила в онлайн-форматі на комунікаційній платформі Google Meet.

Міжнародна конференція експертів
«Релігійна безпека в контексті викликів для національної безпеки»

Шановні студенти, викладачі й професори, співробітники Академії!

Сьогодні унікальний день, для нашої  Академії,  адже сьогодні день покровителя Академії -  Святого Івана Золотоустого.

Академія Івана Золотоустого підписала договір про співпрацю із Айхштатською Східною Колегією (Collegium Orientale) - Німеччина.

Шановне студентство!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем студента, щорічним міжнародним святом студентської активності, яке відзначаємо 17 листопада.

Бажаю Вам мирного українського неба, Божого благословення, підкорити нові вершини знань, безмежного оптимізму, креативності у Ваших рішеннях на Многії і Благії Літа!

З пошаною, Ректор академії о. Олег Каськів

10 листопада 2022 року відбулося підписання угоди про партнерство і співпрацю між Івано-Франківською академією Івана Золотоустого та Івано-Франківським центром науково-технічної інформації державного підприємства «Центр науково-технічної інформації та сприяння інноваційному розвитку України». Документ підписали ректор Академії, митрофорний протоієрей Олег Каськів і виконувачка обов’язків директора Центру Ольга Антипенко.

Ректорат Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, весь професорсько-викладацький склад та студентство, щиросердечно вітають Високопреосвященного Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського КИР ВОЛОДИМИРА ВІЙТИШИНА - з Днем Народження!

04 листопада 2022 року відбулася наукова конференція «Авраамічні релігії в Україні в контексті війни з російською федерацією». Івано-Франківська академія Івана Золотоустого разом з Національним заповідником «Давній Галич» і Відділенням релігієзнавства Інституту філософії імені Григорія Сковороди НАН України виступили організаторами даної конференції. Науковий захід відбувся в онлайн-форматі на комунікаційній платформі Google meet.

4 листопада відбулася зустріч Ректора Академії зі студентами 1 курсу ОР Магістр.