Шановні студенти Івано-Франківської академії Івана Золотоустого! На підтримку ініціативи студентської молоді України відповідно до Указу Президента України Леоніда Кучми від 16 червня 1999 року N 659/99 в Україні встановлено День студента, який відзначається щорічно 17 листопада.

Ректорат Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, весь професорсько-викладацький склад та студентство, щиросердечно вітають Високопреосвященного Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського КИР ВОЛОДИМИРА ВІЙТИШИНА - з ЮВІЛЕЄМ - 60-тиріччям від Дня Народження!

28 жовтня 2019 року в Івано-Франківській духовній семінарії імені святого священномученика Йосафата відбулася презентація практичного посібника для проведення таборів “Як можемо любити Того, Кого не знаємо?”, одним із авторів-упорядників якого є студент 1 курсу магістратури Івано-Франківської академії Івана Золотоустого Василь Кінах.

22 і 24 жовтня 2019 року проректор з наукової роботи Академії Олег Білоус виступив перед священнослужителями Богородчанського і Боднарівського деканатів та розповів про особливості функціонування нового закладу вищої освіти.

24 жовтня 2019 року відбулася відео-конференція (через Skype) керівників богословських бібліотек України. Кооординатором заходу виступив Центр Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету. Івано-Франківську академію Івана Золотоустого представляли проректор з наукової роботи Олег Білоус та директор бібліотеки Іванна Стрихар.

22 жовтня 2019 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулася презентація оновленого і доповненого видання репринтного (реставрований репринт другого Віденського видання 1885 року) першого Станіславівського єпископа Юліяна Пелеша «Пастирське богословіє».

17-18 жовтня 2019 року проректор з наукової роботи Олег Білоус взяв участь в Осінній академії НАТО «НАТО 70: колективна оборона в гібридному середовищі безпеки». Академія організована Громадською організацією «Центр міжнародної безпеки» за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні і проходила в Запорізькому національному університеті.

17 жовтня 2019 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого до 140-річчя від дня народження єпископа Станиславівської єпархії УГКЦ, українського церковного діяча, дійсного члена Українського богословського наукового товариства, в’язня радянських таборів, професора Кир Івана Лятишевського відбувся круглий стіл на тему «Єпископ Станиславівської єпархії Іван Лятишевський: життя та діяльність».

В Івано-Франківську 16 жовтня відбулась перша зустріч унікального проекту «Галицький лекторій».