22 червня 2022 року відбулось засідання кафедри богослов’я. На порядок денний було винесено ряд питань, які обговорили присутні науково-педагогічні працівники.

14 червня 2022 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого розпочався комплексний кваліфікаційний екзамен з богослов’я для студентів ОР "Бакалавр".

Міністерство освіти і науки затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році. Нагадуємо, що через воєнні дії в Україні цьогоріч скасовано проведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти, відповідно втратив чинність наказ, що регламентував проведення ЗНО.

Як і ЗНО, через воєнні дії в Україні традиційні вступні випробування до магістратури (ЄВІ/ЄФВВ) скасовано, відповідно втратив чинність наказ, що регламентує проведення  ЄВІ/ЄФВВ.

«Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться» (Мт. 5:9) – саме так звучала загальна тематика цьогорічної XІV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ «ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ».

30 травня 2022 року бібліотека Івано-Франківської академії Івана Золотоустого отримала від отця Руслана Мудрецького, адміністратора парафії архистратига Михаїла села Колодіївки Єзупільського деканату стародавні церковні книги старослов’янською мовою.

26 травня  відбулося засідання Вченої ради Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.

Підтвердження участі в основній сесії НМТ передбачає два обов’язкових етапи:

  • з 20 травня до 7 червня 
  • з 21 червня до 7 липня 2022 року 

19 травня 2022 року відбулось засідання кафедри богослов’я. На порядок денний було винесено ряд питань, які обговорили присутні науково-педагогічні працівники.