У понеділок, 21 жовтня, у стінах духовної семінарії відбулася конференція на тему «Служба військового капеланства: можливості для студентів-богословів», організатором якої стала Івано-Франківська академія Івана Золотоустого та Івано-Франківська духовна семінарія ім. свщмч. Йосафата.

У вівторок, 15 жовтня 2024 року, відбулося чергове засідання Вченої ради Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, яке традиційно очолив ректор, доктор наук з богослов’я, митрофорний протоієрей Олег Каськів.

Cьогодні у видавництві «Нова Зоря» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ вийшов навчальний посібник "Партикулярне право Української Греко-Католицької Церкви", автором якого став ректор нашої Академії митрофорний протоієрей д-р Олег Каськів.

У п’ятницю, 4 жовтня 2024 року, Андрій Яцишин, доктор філософії в галузі богослов’я, доцент кафедр богослов’я Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, провів першу в новому навчальному році лекцію для учасників курсів Біблійного апостоляту Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

У п’ятницю, 4 жовтня в семінарійному храмі Івано-Франківської духовної семінарії відбулася зустріч студентів третього та четвертого курсів з директором БО «БФ Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ», синкелом соціального служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Володимиром Чорнієм.

У четвер, 3 жовтня 2024 року відбувся захист звітів студентів другого курсу освітнього рівня магістра за результатами педагогічної асистентської виробничої практики, яка тривала з 9 по 27 вересня 2024 року на базі нашої Академії. Захист звітів проводили керівники практики – доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін с. Андрея (Ольга) Маслій, завідувач цієї ж кафедри Руслан Делятинський і завідувач кафедри богослов’я п. Василь Тучапець.

У понеділок, 30 вересня 2024 року у читальному залі Державного архіву Івано-Франківської області відбулася відкрита лекція для студентів 3-го курсу освітнього рівня бакалавра освітньої програми 041 «Богослов’я» Івано-Франківської академії Івана Золотоустого на тему «Джерела до вивчення історії УГКЦ у фондах Державного архіву Івано-Франківської області», яку провів головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Тарас Галян.

24-25 вересня 2024 року проректор Академії Івана Золотоустого Олег Білоус взяв участь у роботі Українського форуму якості освіти (UQAF-2024) – міжнародного заходу, що об’єднав понад 800 учасників з усіх регіонів країни та іноземних партнерів.

У новому 2024/2025 навчальному році в організації педагогічної асистентської виробничої практики для студентів магістерського рівня вищої освіти впроваджено деякі інновації. Так, студенти проходили практичну підготовку під безпосереднім керівництвом своїх наукових керівників магістерських дипломних робіт, що сприяло інтеграції наукових досліджень в навчальний процес та передачі досвіду науково-педагогічної праці новому поколінню богословів.