ДО УВАГИ ВСІХ БАЖАЮЧИХ!

В рамках святкування Міжнародного дня студента в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулося урочисте вручення студентських квитків студентам І курсу бакалаврату та І курсу магістратури.

13 листопада 2020 року підписано Договір про співпрацю між Івано-Франківською академією Івана Золотоустого та Асоціацією лікарів Карпатського регіону.

На ТРК "Третя Студія" вийшов сюжет про бібліотеку Академії Івана Золотоустого, де зберігається фонд Митрополита Андрея Шептицького.

У нашій Академії проводяться цікаві навчальні курси.

З 19 жовтня по 8 листопада 2020 р. в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого студенти заочної форми навчання ОП «Богослов’я» за ОР «магістр» проходили педагогічну  виробничу практику.

Ректорат Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, весь професорсько-викладацький склад та студентство, щиросердечно вітають Високопреосвященного Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського КИР ВОЛОДИМИРА ВІЙТИШИНА - з Днем Народження!

03 листопада 2020 року в синагозі міста Івано-Франківська в рамках навчального курсу «Місіології» відбулась зустріч студентів другого курсу магістратури Академії Івана Золотоустого із представником юдейської громади Моше Колесником.

До уваги всіх, хто бажає поглибити свої знання зі Святого Письма, Катехизму, Богослов’я.
Навчально-науковий Інститут вищої релігійної культури ПЗВО "Івано-Франківської академії Івана Золотоустого" оголошує набір на курс "Вищої Релігійної Культури".