09 липня 2020 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого з нагоди 23-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО відбувся круглий стіл «Україна-НАТО: 23 роки особливого партнерства».

10 червня 2020 року в Академії відбулася робоча нарада членів Громадської організації "Науково-аналітичний центр Івано-Франківської ОТГ", на якій були присутні радники міського голови Івано-Франківська Роман Харук, Наталя Гречаник, Іван Плець і Олег Білоус. Під час наради обговорено актуальні питання розробки та реалізації наукових проектів в межах Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади.

09 червня 2020 року в Академії відбулася зустріч проректора з наукової роботи Олега Білоуса і завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руслана Делятинського із головою постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань регіональної політики, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування Василем Мельничуком і регіональним представником компанії «Дотерра» Світланою Цимбалюк.

24 квітня 2020 року проректор з наукової роботи Академії Олег Білоус взяв участь у Міжнародному онлайн-семінарі "Вплив пандемії коронавірусу на міжнародні відносини".

09 квітня 2020 року проректор з наукової роботи Олег Білоус взяв участь у телевізійній програмі «Тема дня» в ефірі Івано-Франківської обласної телерадіокомпанії «UA: Карпати».