16 січня 2021 року делегований представник Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, наш викладач, д-р Василь Тучапець взяв участь у роботі журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021/2022 н.р.

Відповідно до розпорядження Івано-Франківських ОДА і обласної ради від 23 грудня 2021 р. № № 549/985-р,  студенту першого курсу магістратури, голові студентського самоврядування Академії Андрію ЖУКУ призначено стипендію голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради за високі досягнення у навчанні, численні перемоги в конкурсах та олімпіадах Всеукраїнського рівня, продуктивну науково-дослідну роботу та активну громадську позицію.

До 10-ої річниці Івано-Франківської митрополії УГКЦ за сприяння курії Івано-Франківської архиєпархії вийшла друком книга «Станіславівські та Івано-Франківські архієреї Української греко-католицької церкви: духовні провідники Прикарпаття (1885-2021)».

Ректор Академії, митрофорний протоієрей проф. д-р Олександр Левицький, професорсько-викладацький склад та усі студенти щиро вітають протоієрея д-ра Річарда Горбаня із присвоєнням вченого звання ПРОФЕСОРА!

08 грудня 2021 року відбувся семінар «Війна і мир: уроки Андрея Шептицького для сьогоднішніх миротворців», який пройшов у форматі онлайн на комунікаційній платформі ZOOM.

Шановні колеги!

Івано-Франківська академія Івана Золотоустого, кафедра богослов'я УКУ, Інститут екуменічних студій УКУ та БО Фундація "Андрей" запрошують Вас взяти участь у другому із серії відкритих семінарів «Андрей Шептицький: служіння та сучасність» - «Війна і мир: уроки Андрея Шептицького для сьогоднішніх миротворців».

02 грудня 2021 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулася Регіональна наукова конференція «Івано-Франківська митрополія Української греко-католицької церкви: історичний досвід та перспективи розвитку», присвячена 10-й річниці створення Івано-Франківської митрополії УГКЦ. Захід проходив в онлайн-форматі на комунікаційній платформі GOOGLE MEET.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА АКАДЕМІЯ ІВАНА ЗОЛОТОУСТОГО

Регіональна наукова конференція
«ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МИТРОПОЛІЯ УГКЦ:
ІСТОРИЧНИЙ ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»
ПРИСВЯЧЕНА 10-Й РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МИТРОПОЛІЇ УГКЦ

26 листопада 2021 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого, з нагоди Дня Академії, у День вшанування пам’яті святого Івана Золотоустого, відбулися Круглий стіл «Богослов’я в Україні: сучасний стан і перспективи розвитку», а також урочисті заходи і святковий концерт, які пройшли за підтримки почесного доктора Академії Олександра Шевченка.