9 жовтня 2019 року за ініціативи Івано-Франківської академії Івана Золотоустого відбулася презентація збірника перекладів духовних творів Миколи Леонтовича на чоловічий хор, упорядником якого є студент 5 курсу Олексій Стронський. Захід проходив у Івано-Франківській семінарії імені святого священномученика Йосафата.

В рамках проекту «Зустріч з цікавими людьми» і викладання курсу «Релігієзнавство» (доцент Олег Савчук) 7 жовтня 2019 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулася зустріч з рабином месіанської громади Івано-Франківська Юрієм Якубом та представниками громади. Захід відбувся за ініціативи відділу міжнародних зв’язків та студентського самоврядування ІФА.

«Горять свічки на серці України»… Це назва книжки, яку сьогодні подарував нашій бібліотеці Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

03 жовтня 2019 року в Академії відбулася знакова подія – студентам перших курсів бакалаврату і магістратури було вручено студентські квитки.

В Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулася презентація фундаментального наукового видання «Канонічне право Східних Католицьких Церков». Автор книги – доктор канонічного права, професор факультету канонічного права святого Пія Х у Венеції (Італія), Голова товариства українських каноністів отець Андрій Танасійчук.

У зв’язку з початком заліково-екзаменаційної сесії в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого, 30 вересня 2019 року відбулася зустріч керівництва навчального закладу із студентами другого курсу заочної форми навчання.

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек!

Із смутком повідомляємо, що сьогодні – 27 вересня 2019 року Божого на 92 році життя та 26 році священичого служіння упокоївся в Бозі багатолітній професор Івано-Франківської духовної семінарії, Теологічного інституту, Богословського Університету (нині – академія Івана Золотоустого), Івано-Франківської медичної академії митрофорний протоієрей Іван Козовик.

24 вересня 2019 року в бібліотеці Івано-Франківської академії Івана Золотоустого відбулося засідання оргкомітету щодо організації Регіональної студентської наукової конференції, присвяченої 30-літтю виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля «Українська Греко-Католицька Церква у другій половині ХХ століття в Україні: підпілля, легалізація, становлення».