В Академії відбулася зустріч з поетом Богданом Томенчуком

21 березня 2019 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого з нагоди Всесвітнього дня поезії відбулася творча зустріч зі знаним поетом Богданом Томенчуком.

Проректор з навчально-методичної роботи, протоієрей Андрій Чорненко розпочав захід молитвою та від імені ректора Академії митрофорного протоієрея Олександра Левицького привітав присутніх.

Автор ідеї і модератор зустрічі, директор бібліотеки Іванна Стрихар майстерно та креативно провела творчий захід, протягом якого Богдан Томенчук читав свою поезію і спілкувався з аудиторією, а Ольга Деркачова розповіла про особливості поетичного слова поета. Студенти Академії Андрій Жук, Василь Рубльовський і Василь Пронюк декламували свої авторські вірші, які були позитивно оцінені Ольгою Деркачовою і Богданом Томечуком.

На заході були присутні викладачі та студенти Академії, дружина Богдана Томенчука Софія Томенчук, депутат Тисменицької районної ради і колишній голова Тисменицької районної ради та Тисменицької райдержадміністрації Володимир Семенів, голова громадської організації «Громадський Інститут аналітики» Віталій Перевізник, професори Прикарпатського національного університету, письменниця Ольга Деркачова та краєзнавець і політолог Іван Монолатій, доцент Прикарпатського національного університету Тетяна Качак, власний кореспондент УКРІНФОРМу в Івано-Франківській області Юрій Рильчук, журналіст газети «Галичина» Ольга Мончук, а також мешканці міста та області.

Цього дня бібліотека отримала чимало подарунків – від Богдана Томечука, Ольги Деркачової, Івана Монолатія, Тетяни Качак, Юрія Рильчука. Також автор подарував свої книжки студентам Академії.

На завершення зустрічі проректор з наукової роботи Олег Білоус подякував Богдану Томенчуку та всім присутнім за щире та невимушене спілкування. Направду, у затишній читальній залі бібліотеки Академії панувала дружня і тепла атмосфера, адже тут зібралися справжні поціновувачі поезії.

Найкраще про поета говорили його вірші, які зачитував він сам і його друзі. Безумовно, цей день запам’ятається надовго, адже в залі були присутні прекрасна поезія, щирі слова, схвильовані обличчя, смуток і радість…

І все це ви побачите завдяки нашим талановитим студентам – фотографу Роману Везучому та оператору Руслану Копею.

Щира вдячність усім, хто прийшов доторкнутися до неповторної поезії Богдана Томенчука!

Іванна Стрихар