В Академії відбулася інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"

18 березня 2019 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого за ініціативи студентського самоврядування відбулася інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?". Учасниками  змагань були студенти І-VІ курсів Академії, які продемонстрували свої глибокі знання з історії Церкви та України, географії, філософії, літератури, а також з сучасного музичного мистецтва.

Віртуозно провів турнір незмінний ведучий Андрій Жук, студент ІІ курсу, голова студентського самоврядування Академії.

Відкрив інтелектуальні змагання проректор з навчально-методичної роботи, голова журі, протоієрей Андрій Чорненко. Члени журі – проректор з наукової роботи Олег Білоус, директор бібліотеки Іванна Стрихар, доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін  сестра Андрея Маслій і сестра Віталія Іванюк та голова журі мали змогу насолодитися ерудицією кожної із команд та обрати найкращих з кращих.

Переможцями стали студенти VІ курсу. Друге місце здобула команда студентів ІІІ курсу. Почесне третє місце – команда ІV курсу.

Усі учасники команд отримали цінні подарунки від ректорату Академії.

Дякуємо учасникам за чесну та цікаву боротьбу!

Щира вдячність людям, які долучилися до організації змагань: студенту VІ курсу Івану Сехні, студенту ІІІ курсу Святославу Коткевичу, сестрі Віталії Іванюк та фотографу, студенту ІІ курсу Роману Везучому!

Іванна Стрихар