Видання Українського Католицького Університету імені святого Климента Папи у фондах Академії

За сприяння ректора Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, доктора богослов’я, професора кафедри богослов’я, митрофорного протоієрея Олега Каськіва академічний фонд бібліотеки поповнився фундаментальними виданнями Українського Католицького Університету імені святого Климента Папи, які переслав в Україну отець Марко Семеген, Президент релігійного товариства українських католиків «Свята Софія», заснованого Патріархом Йосифом Сліпим.

Серед багатьох книг: серії видань «Monumenta Ucrainae Historica», серії видань «Благовісник Верховного Архієпископа», твори Патріарха Йосифа Сліпого, твори з історії церкви, культури тощо.

Щира вдячність отцю Маркові Семегену за ґрунтовне поповнення книжкового фонду Академії.

Іванна Стрихар,
Директор бібліотеки