Академія виступила співорганізатором наукової конференції

04 листопада 2022 року відбулася наукова конференція «Авраамічні релігії в Україні в контексті війни з російською федерацією». Івано-Франківська академія Івана Золотоустого разом з Національним заповідником «Давній Галич» і Відділенням релігієзнавства Інституту філософії імені Григорія Сковороди НАН України виступили організаторами даної конференції. Науковий захід відбувся в онлайн-форматі на комунікаційній платформі Google meet.

На початку роботи конференції до її учасників звернулися керівники закладів-організаторів: ректор Академії Івана Золотоустого, митрофорний протоієрей Олег Каськів, головний науковий співробітник Відділення релігієзнавства Інституту філософії Анатолій Колодний, заступник генерального директора Національного заповідника «Давній Галич» Семен Побуцький, який також виступив модератором конференції.

Учасники конференції заслухали та обговорили доповіді щодо заявленої проблематики. Із повідомленнями щодо результатів своїх наукових досліджень, в числі інших, виступили представники Академії Івана Золотоустого, зокрема, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руслан Делятинський, завідувач кафедри богослов’я, протоієрей Василь Гоголь, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, сестра Андрея Маслій, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, ієрей Віталій Деркач, студент другого курсу магістратури Роман Везучий, студенти першого курсу магістратури Володимир Мельничук і Віталій Романишин.

За результатами роботи конференції заплановано видання збірника матеріалів.