Привітання з ДНЕМ АКАДЕМІЇ

Шановні студенти, викладачі й професори, співробітники Академії!

Сьогодні унікальний день, для нашої  Академії,  адже сьогодні день покровителя Академії -  Святого Івана Золотоустого.

Звертаюся у цей святковий день насамперед до студентів. Сьогодні Ви робите впевнені кроки в майбутнє. Тут Ви знайшли своїх друзів, нових викладачів, незабутні враження й емоції − цікаве життя студентів Академії! Використовуйте сповна свій час, всі шанси для власного професійного й особистісного зростання, які дає вам наш Заклад.

Зробіть все щоб вами пишались ваші батьки, викладачі, ваше рідне село чи місто і вся Країна. Бережіть і примножуйте кращі традиції та надбання Академії.

Щира подяка всьому професорсько-викладацькому складу за те, що у нелегких умовах війни, ви не тільки щедро ділитися своїми знаннями, а й самовіддано продовжуєте почесну і благородну справу виховання священослужителів та молоді і сприяєте становленню високоосвіченого покоління України.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, миру, натхнення, нових досягнень на благо нашої Академії та України!

Зі святом!

Ректор Академії