Академію відвідали учні і вчителі Хриплинської гімназії

21 березня 2023 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого побували на екскурсії учні і вчителі Хриплинської гімназії Івано-Франківської міської ради. Супроводжували гостей студенти Академії Роман Мизюк і Ростислав Мужик, які проходять педагогічну практику в гімназії.

З педагогами та учнями зустрілися проректор Академії Олег Білоус, методист навчально-методичного відділу отець Віталій Деркач і керівник практики від Академії сестра Андрея Маслій, які розповіли про особливості діяльності Академії, про навчальний процес, про наукову роботу, про дозвілля, провели екскурсію в бібліотеці та продемонстрували навчальні аудиторії.

Зустріч відбулася в рамках реалізації угоди про співпрацю, яка підписана між Академією і Хриплинською гімназією.

Фото – Теодор Кудлик і Назар Франко