Звітна конференція педагогічно-виробничої практики студентів

3 квітня відбулася, в онлайн режимі, звітна конференція педагогічно-виробничої практики, на якій студенти представляли свої презентації та ділилися здобутим досвідом.

Із 6 по 31 березня 2023 р. студенти денної форми навчання бакалаврату, група Бс-41, проходили педагогічно-виробничу практику на базах Хриплинської гімназії Івано-Франківської міської ради, Української гімназії №1 м. Івано-Франківськ,  приватної початкової школи «Католицька школа святого Василія Великого» м. Івано-Франківськ та Івано-Франківському приватному ліцеї «Католицький ліцей святого Василія Великого» м. Івано-Франківськ.

Педагогічно-виробнича практика дозволяє студентам набути практичних навичок та досвіду викладацької роботи у закладах шкільної освіти, необхідних для викладання дисципліни за профілем набутої спеціальності. Студенти ІФАІЗ мали чудову нагоду використати всі свої здобуті знання.

Педагогічно-виробнича практика проходила під керівництвом Копчук-Кашецької Марії Степанівни та с. Андреї Маслій.

Студенти 4 курсу висловлюють щиру подяку ректорату Академії та керівникам практики, а також дирекції баз проведення педагогічно-виробничої практики за професійні здобутті знання та досвід.

Віталій-Іван Худзік
Інфо-центр ІФА