Марчук Наталія Василівна

Посада: менеджер проєктів та програм.

Науковий ступінь: кандидат політичних наук.

Вчене звання: доцент.

Вивчала політологію та англійську філологію в Прикарпатському національному університеті ім.Василя Стефаника та навчалася в аспірантурі ІПІЕНД ім.І.Ф.Кураса НАН України. Закінчила програму ліценціату із соціальних наук Папського університету ім.св.Фоми Аквінського (м.Рим, Італія).

Проходила річне стажування в комітеті з питань науки та освіти Верховної Ради України. Двічі була стипендіатом програми Завтра.UA Фонду Віктора Пінчука. Отримувала академічну стипендію Президента України.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, спеціальність «Політологія» (бакалавр, 2009 р.)

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, спеціальність «Політологія» (магістр, 2010 р.)

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, спеціальність «Англійська мова та література» (бакалавр, 2009 р.)

Аспірантура Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України (2009-2012 рр.)

Папський університет ім. св. Фоми Аквінського (Анджелікум), м.Рим (Італія), ліценціат із соціальних наук (2012-2014 рр.)

2012-2017 рр. – менеджер проєктів БФ «Українська Соціальна Академія».

2014-2016 рр. – асистент кафедри політології Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Із листопада 2014 року по сьогодні – керівник Інформаційного центру ЄС Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника.

Із 2016 року по сьогодні – доцент кафедри журналістики Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника.

У січні 2023 року призначена на посаду менеджера проєктів та програм ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого».

15.06.2015 р. – захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 23.00.01 - теорія та історія політичної науки.

Україна, 76019, м. Івано-Франківськ, вул. Владики Софрона Мудрого, 22,
тел.: +38-098-099-20-17

Сфера наукових інтересів: Політичні комунікації, PR, медіа, державно-церковні відносини.