Завершення захисту магістерських робіт

Сьогодні, 31 березня, відбувся завершальний етап захисту магістерських робіт студентами-випускниками Івано-Франківського Богословського Університету.

В цей день свої роботи представляли 11 студентів. Захист пройшов добре. Проте один із випускників отримав оцінку незадовільно. Ректор ІФБУ, о. Олександр Левицький, подякував усім магістрантам за представлені роботи, побажав не зупинятися на досягнутому і в котре наголосив, що кожен бажаючий зможе продовжити своє навчання на аспірантурі Івано-Франківського Богословського Університету.

В свою чергу студенти-випускники подякували членам кваліфікаційної комісії, науковим керівникам та рецензентам за допомогу та підтримку у написанні магістерських робіт і побажали всім Божого благословення у традиційному "Многолітті"!

Інфо-центр ІФБУ