Проректор Академії взяв участь у всеукраїнському онлайн-проєкті до Дня Соборності України

22 січня 2024 року проректор з Академії Олег Білоус взяв участь у всеукраїнському онлайн-проєкті «Народжена бути єдиною!» (до Дня Соборності України).

Захід проходив у віртуальному залі ZOOM-відеоконференцій і зібрав більше 150 осіб із Запоріжжя, Львова, Києва, Івано-Франківська, Одеси та інших регіонів.

Організатором проєкту виступив Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького.

До учасників конференції із вітальним словом звернулися заступник Мелітопольського міського голови Михайло Семікін і ректор Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Наталя Фалько.

Олег Білоус виступив із доповіддю «Українська греко-католицька церква і єднання українського суспільства».

На конференції також виступили капітан Збройних сил України, професор Ігор Смаль, проректор з науково-педагогічної роботи, зовнішніх зв’язків і стратегічного розвитку Мелітопольського державного педагогічного університет імені Богдана Хмельницького Олена Арабаджи, декан природничо-географічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університет імені Богдана Хмельницького Лариса Полякова, професор Валентина Подшивалкіна, заступниця директора з виховної роботи Івано-Франківського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування Мирослава Маланчук, викладач Івано-Франківського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування Любомир Сворак, керівниця відкритого простору  допомоги «Саме тут» у місті Києві, учасниця Асоціації випускників Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Катерина Лещенко, керівниця відкритого простору допомоги «Саме тут» у місті Львові, волонтерка, випускниця Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Катерина Корнієнко та інші учасники.

Також презентували свої доповіді студенти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького та Івано-Франківського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування.