Христос посеред нас

6 травня в приміщенні Івано-Франківського Богословського Університету відбулась презентація підручника з літургійного богослов’я "Христос посеред нас". Автором даної праці є викладач Українського Католицького Університету о. д-р Василь Рудейко.

Презентація розпочалась із вступного привітального слова о. д-р Василя Гоголя, завідувача кафедрою богослов’я ІФБУ.

Дана праця є підсумком десятилітньої викладацької діяльності о. Василя Рудейка в УКУ. Презентуючи її для присутніх отець зазначив, що вона не має на меті відповісти на всі питання літургіки, а дає читачеві можливість заглибитись в кожну тему. Книга розрахована на широке коло читачів, але в першу чергу, як зазначив автор, на тих, хто вивчає вступ до літургійних наук і має стати поштовхом для ще більшої праці у дослідженні сфери літургійного богослов’я.

Інфо-центр ІФБУ