Благодійна акція в Академії на підтримку військових капеланів

В Івано-Франківській академії Івана Золотоустого у період з 27 лютого по 1 березня 2024 року серед студентів і науково-педагогічних працівників було проведено благодійну акцію (збір коштів) для підтримки військових отців-капеланів, які звершують місію служіння в Збройних Силах України.

Зібрані кошти передані до економічного відділу Івано-Франківського Архієпархіального управління УГКЦ.

Під час акції викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і методист з виховної роботи о. Віталій Деркач звершив молитву за справедливий мир в Україні, за воїнів, які обороняють нашу Батьківщину, та за військових капеланів, які духовно підтримують українських захисників.

Сьогодні в умовах воєнного часу місія військового капелана є надзвичайно важливою формою душпастирського служіння як на фронті, так і в тилу. Варто зауважити, що багато випускників Академії у цей час здійснюють капеланське служіння в ЗСУ.

Інфо-центр Академії