Студенту Академії Віталію Худзіку вручено сертифікат про призначення стипендії

27 березня 2024 року проректор Академії Олег Білоус і студент магістратури Віталій Худзік взяли участь у заходах, під час яких студентам області вручено сертифікати про призначення стипендій голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради.

Протягом року стипендії отримуватимуть студенти, які є переможцями міжнародних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів. Зокрема, десятьом студентам закладів вищої освіти призначено стипендії на загальну суму 33 000 гривень кожному та десятьом студентам закладів фахової передвищої освіти – на загальну суму 24 900 гривень кожному.

Зокрема, як переможцю Всеукраїнської олімпіади, стипендію призначено студенту першого курсу магістратури Академії Івана Золотоустого Віталію Худзіку та вручено відповідний сертифікат.

Вручили сертифікати студентам голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич і голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Фото – Івано-Франківська ОДА