​Студенти нашої академії пройшли педагогічну практику

Упродовж 27 лютого – 22 березня 2024 року студенти 4 курсу бакалаврату Івано-Франківської академії Івана Золотоустого пройшли педагогічну виробничу практику на базі шкіл та ліцеїв міста Івано-Франківська, таких як: приватна початкова школа «Католицька школа святого Василія Великого»; Івано-Франківський приватний ліцей «Католицький ліцей святого Василія Великого»; Хриплинська гімназія Івано-Франківської міської ради; Ліцей імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради.

Під час проходження педагогічної практики студенти отримали нагоду безпосередньо реалізувати здобуті теоретичні знання з гуманітарних і богословських наук та практичні навики. В цей час студенти спершу переймали досвід від провідних педагогів, допомагали учителям виконувати обов'язки класного керівника та вихователя, а відтак самостійно проводили уроки з основ християнської етики та виховні заходи. Кожен студент мав можливість проявити власну ініціативність та креативність у проведенні уроків, застосовуючи інтерактивні методи викладання.

Окрім звичайного навчального процесу, наші студенти реалізували для учнів особливі виховні заходи: брейн-ринги, конкурси, тематичні заходи, поїздки до духовно-релігійних центрів. Так, одна група студентів Академії, які проходили практику на базі ліцею імені Миколи Сабата, здійснили поїздку до Відпустового центру блаженного Симеона Лукача в Старуні, а друга група студентів – з Хриплинської гімназії – провели поїздку до монастиря Успіння Матері Божої під опікою Отців Василіян у Погоні. Зокрема, у Старуні учні мали нагоду почути історію Української Греко-Католицької Церкви у підпіллі, життєпис блаженного Симеона Лукача, взяти участь у Хресній дорозі, поспівати під гітару християнських і національних пісень, потанцювати банси.

За період практики студенти показали високий рівень педагогічної та богословської підготовки, чим здобули позитивні відгуки учнів і педагогів цих освітніх закладів, відтак відкрили перспективу подальшої співпраці.

Інфо-центр Академії