Звітна педагогічна конференція

У четвер, 28 березня, відбулася звітна конференція студентів 4 курсу бакалаврату із педагогічної виробничої практики. Керівниками практики були викладачі Академії Марія Копчук-Кашецька, сестра Андрея Маслій та Руслан Делятинський.

Наші студенти проходили практику у таких навчальних закладах: Приватна початкова школа «Католицька школа святого Василія Великого», Івано-Франківський приватний ліцей «Католицький ліцей святого Василія Великого», Хриплинська гімназія Івано-Франківської міської ради, Ліцей імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради.

Під час цієї звітної конференції, на якій була присутня сестра Андрея Маслій, студенти показали результати своєї практики у школах та поділилися враженнями та досвідом зі студентами 3 курсу бакалаврату.

Інфо-центр Академії