Укладено угоду про співпрацю з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича

Сьогодні, 1 березня 2024 року, підписано Угоду про співпрацю між Івано-Франківською академією Івана Золотоустого та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича. Документ підписали ректор Академії митрофорний протоієрей, доктор наук з богослов’я Олег Каськів і ректор Університету, професор, доктор фізико-математичних наук Роман Петришин.

Документ передбачає обмін досвідом з реалізації освітніх програм і наукових проектів, запровадження в освітній процес новітніх досягнень академічної науки, організацію та проведення спільних наукових заходів, підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників обох закладів вищої освіти.

Інфо-центр Академії