Участь представника Академії у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Карпатські етнологічні читання»

15 травня 2024 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Карпатські етнологічні читання», співорганізаторами якої виступили Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Ужгородський національний університет, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Інститут народознавства НАН України, Національний заповідник «Давній Галич», Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського.

Представник Івано-Франківської академії Івана Золотоустого завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат історичних наук Руслан Делятинський взяв участь в роботі цієї конференції, в рамках якої на засіданні секції «Етноісторичні процеси в Карпатському регіоні» виступив із доповіддю «Духовенство Косівського деканату Станиславівської греко-католицької єпархії в умовах Другої світової війни та початку «другої радянізації» (1939–1946 рр.)».

Детальніше про конференцію на сайті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Інфо-центр Академії