Участь представника Академії у Міжнародній науково-практичній конференції «Етнос, нація, громадянство: богословські, філософські, історичні та соціологічні ракурси»

17-18 травня 2024 року у Києві відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Етнос, нація, громадянство: богословські, філософські, історичні та соціологічні ракурси», організована та проведена Таврійським християнським інститутом спільно з партнерськими закладами та громадськими організаціями: Українським гуманітарним інститутом, Overseas Council-United World Mission та ScholarLeaders. Наукова конференція об’єднала понад 70 учасників, які представляли не лише освітянську і наукову спільноту, а й громадський сектор та військових капеланів, а тому став своєрідною міжконфесійною синергією сучасних християнських дослідників та практиків.

Учасником цієї конференції був також Руслан Делятинський, кандидат історичних наук, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, який виступив із доповіддю «Роль Української Греко-Католицької Церкви у формуванні української нації на сучасному етапі: вибрані аспекти».

Детальніше про конференцію.

Інфо-центр Академії