Всеукраїнська конференція «Україна крізь призму війни»

27 травня 2024 року в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна крізь призму війни», співорганізаторами якої були Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації, Івано-Франківський краєзнавчий музей та Івано-Франківська обласна організація Національної спілки краєзнавців України.

З вітальними словами виступили Тетяна Бойко, начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації, та Ігор Райківський, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України і методики викладання історії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. З науковими доповідями виступили наукові та науково-педагогічні працівники з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківського краєзнавчого музею, Національного заповідника «Хортиця», Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Участь в роботі конференції взяв і представник Івано-Франківської академії Івана Золотоустого – Руслан Делятинський, кандидат історичних наук, завідувач кафедри соціально-гуманітарних наук факультету богословських і гуманітарних наук, науковий співробітник Науково-дослідного інституту історії Церкви, який виступив із доповіддю «“Вірний Богові й Україні”: отець Микола Потелицький (1891-1948 рр.) в контексті двох світових війн».

Детальніше про конференцію дивіться за покликанням.

Інфо-центр Академії