ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ - INFORMATION NOTICE

28 листопада 2024 року відбудеться Друга Міжнародна конференція експертів «Національна безпека України у контексті російсько-української війни: релігійні, політичні і правові аспекти».

Конференція буде проходити в онлайн-форматі на комунікаційній платформі Google Meet.

Організаторами конференції є Івано-Франківська академія Івана Золотоустого, Центр інформації та документації НАТО в Україні, Литовська асоціація атлантичного договору (Литовська Республіка), Центр міжнародних досліджень Чорноморського міжнародного університету (Грузія), Івано-Франківський обласний осередок Української асоціації релігієзнавців, Національний заповідник «Давній Галич», Громадська організація «Центр міжнародної безпеки».

Метою проведення конференції є здійснити всесторонній аналіз релігійних, політичних і правових аспектів національної безпеки шляхом проведення дискусій, диспутів, виступів, доповідей, презентацій, питань-відповідей тощо; підготувати рекомендації для стейкголдерів щодо врахування думки експертного середовища у своїй діяльності.

Очікується участь у конференції експертів, аналітиків, дослідників, науковців, представників релігійних організацій, громадських організацій, органів влади, політичних діячів, студентів, аспірантів та інших зацікавлених осіб.

Для участі в конференції необхідно до 20 листопада 2024 року (включно) надіслати ЗАЯВКУ (додаток) на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема “security”).

Лінк-посилання для підключення до конференції буде розіслано учасникам та розміщено на офіційному сайті Івано-Франківської академії Івана Золотоустого (ifaiz.edu.ua). Також передбачається пряма трансляція конференції на онлайн-ресурсах Академії Івана Золотоустого у Facebook і YouTube.

Початок конференції о 10:00 (за Києвом).

Організатори планують випуск матеріалів конференції в Науковому віснику «Добрий Пастир». Тексти статей для публікації необхідно надіслати до 10 грудня 2024 року (включно) на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема “print”). Вимоги до статей за адресою: http://journal.ifaiz.edu.ua/. Головний редактор журналу – отець Річард Горбань, +380676843149.

Координатор проєкту – Олег Білоус, +380506731062, +380970354174, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

On November 28, 2024, will be held the Second International Conference of Experts "National Security of Ukraine in the Context of the Russian-Ukrainian War: Religious, Political and Legal Aspects".

The conference will take place in the online format of the GoogleMeet communication platform.

The organizers of the conference are Ivano-Frankivsk Academy Ivana Zolotoustoho, NATO Information and Documentation Center in Ukraine, Lithuanian Atlantic Treaty Association (Republic of Lithuania), Center for International Studies of the International Black Sea University (Georgia), Ivano-Frankivsk Regional Branch of the Ukrainian Association of Researchers of Religion, National Reserve "Ancient Halych", NGO "Center for International Security".

The purpose of the conference is to carry out a comprehensive analysis of religious, political and legal aspects of national security through discussions, debates, speeches, reports, presentations, questions and answers, etc.; prepare recommendations for stakeholders on taking into account the opinion of the expert environment in their activities.

Experts, analysts, researchers, scientists, representatives of religious organizations, public organizations, authorities, political figures, students, graduate students and other interested persons are expected to participate in the conference.

To participate in the conference, it is necessary to send an APPLICATION (addition) to the e-mail address: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (subject "security") by November 20, 2024 (inclusive).

A link to connect to the conference will be sent to participants and posted on the official website of the Ivano-Frankivsk Academy Ivana Zolotoustoho (ifaiz.edu.ua). It is also planned to broadcast the conference live on the online resources on Facebook of the Academy Ivana Zolotoustoho and YouTube.

The conference starts at 10:00 a.m. (Kyiv time).

The organizers plan to publish the materials of the conference in the Scientific Bulletin "Good Shepherd". Texts of articles for publication must be sent by December 10, 2024 (inclusive) to the address: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (subject "print"). Requirements for articles at: http://journal.ifaiz.edu.ua/. The editor-in-chief of the magazine is Father Richard Horban, +380676843149.

Project coordinator – Oleg Bilous, +380506731062, +380970354174, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.