Трагічна загибель доцента і гаранта освітніх програм Академії

29 червня 2024 року трагічно загинув у автомобільній аварії отець-диякон Роман Завійський, доктор наук з богослов'я, доцент кафедри богослов'я Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.

Роман Завійський розпочав працю в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого у вересні 2020 році, як доцент кафедри богослов’я виконував обов’язки гаранта освітніх програм «Богослов’я» за освітніми рівнями бакалавра та магістра. Саме за його сприянням у березні 2021 року Академія пройшла успішну акредитацію освітньої програми «Богослов’я» за освітнім рівнем магістра.

Отець-диякон Роман був особистістю енциклопедичних знань, фаховим богословом, світлою і щирою людиною.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного диякона та єднаємося у спільній молитві за його вічний упокій.

Вічна пам’ять!

Інфо-центр Академії