Призначення нових гарантів освітніх програм в Академії

У зв’язку із трагічно загибеллю доктора наук з богослов’я, доцента кафедри богослов’я отця-диякона Романа Завійського, який виконував обов’язки гаранта освітніх програм «Богослов’я» за освітніми рівнями бакалавра та магістра, виникла необхідність призначення нових гарантів ОП.

Відповідно до чинного законодавства та нормативних документів Академії, Ректорат прийняв рішення призначити:

* гарантом (керівником групи забезпечення) освітньої програми «Богослов’я» спеціальності 041 «Богослов’я» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти о. Руслана П’ясту, доктора філософії з богослов’я, доцента, доцента кафедри богослов’я та вченого секретаря Вченої ради Академії;

* гарантом (керівником групи забезпечення) освітньої програми «Богослов’я» спеціальності 041 «Богослов’я» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти п. Василя Тучапця, доктора наук з богослов’я, завідувача кафедри богослов’я.

Інфо-центр Академії