Набір студентів - дяківсько-регентський інститут

Дяківсько-реґентський інститут
при ІФБУ ім. Івана Золотоустого
оголошує набір студентів

Тривалість навчання – 3 роки. Навчання відбувається по суботах і дозволяє без відриву від навчання чи праці паралельно отримати додаткову освіту. Для випускників музичних закладів існує екстернатна форма навчання – 2 роки.

До участі запрошуються як дяки та реґенти Івано-Франківської архієпархії, так і ті, які хотіли б навчитися дяко-реґентської справи.

Навчальна програма охоплює такі предмети, як:

Літургійний спів, Літургійне Богослов’я, Богослужбовий Устав, Історія літургійного співу, Історія Церкви, Церковнослов’янська мова, Сольфеджіо і теорія музики, Хоровий спів, Хорове аранжування, Комп’ютерні програми набору нот та індивідуальні заняття з вокалу, диригування та фортепіано.

Зарахування на навчання відбувається за результатами співбесіди (перевірка музичних даних та знання основ катехизму).

Перелік документів, необхідних для зарахування:

1. Копія паспорта
  2. Автобіографія
  3. Документ про освіту
  4. Рекомендація пароха
  5. Копія свідоцтва про Хрещення і Подружжя (для одружених)
  6. Медична довідка встановленого зразка
  7. Фото (3х4) - 2 шт.
  8. Папка для документів

Прийом документів – з 25 по 28 липня 2015 року Божого.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

(096) 839-72-82, (066 )518-29-23  – Любов Терлецька, директор ДРІ;

(095) 821-56-80 – Олександра Гринюк, заступник директора, відповідальна за набір слухачів школи.