Проректор Академії взяв участь Форумі якості освіти

24-25 вересня 2024 року проректор Академії Івана Золотоустого Олег Білоус взяв участь у роботі Українського форуму якості освіти (UQAF-2024) – міжнародного заходу, що об’єднав понад 800 учасників з усіх регіонів країни та іноземних партнерів.

Форум проходив у місті Києві та був організований Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти і Національним університетом біоресурсів і природокористування України.

Під час пленарної сесії «Майбутнє освіти в Україні» виступили Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко, ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Вадим Ткачук.

Серед спікерів форуму були голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак, співзасновник Української студентської ліги Кирило Демченко, президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сергій Квіт, заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький, заступниця голови Нацагентства Наталія Стукало, президент НУБіП Станіслав Ніколаєнко, очільниця Української асоціації студентів Поліна Гомбалевська, декан Києво-Могилянської бізнес-школи Олександр Саврук, ректор Маріупольського державного університету Микола Трофименко, в.о. ректора Запорізького національного університету Микола Фролов та багато інших.

Спікерами однієї з панельних дискусій стали лідери європейських установ забезпечення якості освіти, зокрема Німеччини, Бельгії, Франції та Хорватії, ENQA, CEENQA та ОБСЄ.

Відбулася постерна сесія, під час якої учасники мали змогу більш детально ознайомитися зі зразковими акредитаціями освітніх програм.

Протягом двох днів Форуму відбулося 15 насичених змістовних заходів, тривали обговорення в кулуарах. Форум став унікальною масштабною платформою для експертних дискусій, де освітяни, науковці, народні депутати, представники Міністерства освіти і науки, інших органів центральної влади, роботодавці та студенти обмінювалися думками й пропозиціями щодо розвитку системи забезпечення якості вищої освіти в Україні.

Національне агенство із забезпечення якості вищої освіти

Національний університет біоресурсів і природокористування України