Засідання кафедри богослов’я

30 вересня 2015 року в Івано-Франківському Богословському Університеті імені святого Івана Богослова відбулося перше засідання кафедри богослов'я в 2015-2016 навчальному році.

На порядок денний було винесено ряд питань, що стосуються забезпечення кафедрою навчально-методичних матеріалів, навчально-виховної роботи та наукової роботи науково-педагогічних працівників кафедри, зокрема:

1. Викладачами кафедри було обговорено пропозиції, щодо підвищення якості навчально-методичного забезпечення викладання предметів духовно-морального спрямування;
  2. Періодично висвітлювати роботу кафедри на офіційних сайті університету.
  3. Оновлення робочих програм навчальних дисциплін, навчально-методичних комплексів, що забезпечують викладачі кафедри.
  4. Затвердження графіку проведення попереднього захисту магістерських робіт на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр»  на 2015-2016 н. р.

протоієрей ВАСИЛЬ ГОГОЛЬ
Доктор літургійного богослов’я,
завідувач кафедри богослов’я, віце-декан  філософсько-богословського факультету
Івано-Франківського Богословського університету ім. Святого Івана Золотоустого.