Конференція до 150-річчя від дня народження єпископа Григорія Хомишина

Інформаційне повідомлення!

Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Управління культури, національностей та релігій ІФОДА
Державний архів Івано-Франківської області
Івано-Франківське Архиєпархіальне управління УГКЦ
Івано-Франківський богословський університет імені св. Івана Золотоустого
Інститут історії Церкви ІФБУ
Інститут східного канонічного права ІФБУ

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Факультет історії, політології і міжнародних відносин
Кафедра історії України

проводять

30 березня 2017 р. в Івано-Франківську

ВСЕУКРАЇНСЬКУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ

«Блаженний єпископ Григорій Хомишин
в релігійно-церковному і громадсько-культурному житті України»

(до 150-річчя від дня народження)

Шановні колеги!

Цього року 25 березня 2017 р. видатному релігійно-церковному, суспільно-політичному і громадсько-культурному діячеві єпископові Григорію Хомишину виповнюється 150 років. З метою збереження історичної пам’яті про релігійного діяча, належного відзначення ювілею cвященнослужителя Івано-Франківський богословський університет імені св. Івана Золотоустого разом з  Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника за підтримки Івано-Франківського Архиєпархіального управління УГКЦ та Івано-Франківської обласної державної адміністрації проводять науково-практичну конференцію.

Напрями роботи конференції:

1. Блаженний єпископ Григорій Хомишин – мученик за віру.

2. Роль Греко-католицької церкви в українському національному відродженні (ХІХ – першої половини ХХ ст.).

3. Греко-Католицька Церква в умовах «катакомб» та в діаспорі

4. Українська Греко-Католицька Церква перед викликами ХХІ ст.

Місце проведення конференції:

30 березня – Навчальний корпус Івано-Франківського богословського університету імені Св. Івана Золотоустого, вул. Гарбарська, 22.

Матеріали конференції будуть надруковані у збірнику наукових праць «Науковий вісник Івано-Франківського Богословського Університету  «Добрий Пастир». Серія: Теологія», випуск № 10 за 2017 рік.

До участі в конференції запрошуємо науковців, краєзнавців, аспірантів, студентів та інших осіб, які займаються дослідженнями в галузі історії, богослов’я (теології), канонічного права, релігієзнавства, соціології, політології, філософії.

Робоча мова конференції – українська.

Для участі у конференції необхідно надіслати електронною поштою до Оргкомітету:

• до 15 березня 2017 року – заявку на участь в конференції (форма тут);
  • до 30 березня 2017 року – статтю (вимоги до оформлення тут);
  • до 30 березня 2017 року – квитанцію про оплату за публікацію.

Файли повинні бути підписані українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції та містити в другій частині вид матеріалу (наприклад: Петренко А.Б._заявка; Петренко А.Б._стаття; Петренко А.Б._дані про автора; Петренко А.Б._квитанція).

Відповідальність за достовірність матеріалу несе автор (співавтори) доповіді (статті).

Редакція залишає за собою право на наукове, літературне і технічне редагування статей учасників конференції.

Організаційний внесок – 100 гривень (виключно для оплати друку матеріалів!).

Оплату організаційного внеску можна зробити у відділенні будь-якого банку або через Інтернет у разі наявності електронного доступу до банківських рахунків.

Сплатити організаційний внесок необхідно за наступними банківськими реквізитами:

Банк одержувача: «Кредобанк»
Розрахунковий рахунок: 2600001560505
Код ЄДРОПОУ: 13643403
МФО: 325365

Одержувач: Івано-Франківський Богословський Університет
Призначення платежу: благодійний внесок учасника конференції.

Оргкомітет бере на себе покриття витрат на харчування учасників конференції.

Витрати на проїзд та проживання здійснюються за рахунок учасників конференції.

Для іногородніх учасників Оргкомітет пропонує проживання у готелі «Станиславів» (за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 7).

Контактні особи Оргкомітету:

Єгрешій Олег Ігорович
E-mail: ludyna@ukr.net
Тел.: 050-19-76-230

Делятинський Руслан Іванович
Тел.: 099-22-58-150

Маслій Ольга Данківна (с. Андрея, ЗСМ)
Тел.: 0974374476

Королько Андрій Зіновійович
Тел.: 096–745–26–43

З повагою, Оргкомітет конференції.

Відповідальний секретар – Єгрешій Олег Ігорович