Вітаємо габілітованого доктора (оновлено)

Вчора, 22 лютого 2017 року, в Люблінському Католицькому Університеті Івана Павла II, з благословення Митрополита і Архієпископа Івано-Франківського д-ра Кир Володимира Війтишина, на підставі габілітаційної дисертації, після ретельно проведеного габілітаційного процесу та його затвердження Державною центральною комісією у справах надання наукових ступенів і вчених звань, Ректор  Люблінського Католицького Університету на урочистій церемонії вручив диплом габілітованого доктора наук віце-ректору з наукової роботи Івано-Франківського Богословського Університету імені св. Івана Золотоустого й головному редактору Наукового вісника ІФБУ Добрий Пастир габілітованому доктору (доктор наук) протоієрею Річарду Горбаню.

Ректор Івано-Франківського Богословського Університету імені св. Івана Золотоустого, доктор канонічного права, протоієрей Олександр Левицький та увесь науково-педагогічний колектив університету вітають і поздоровляють габілітованого доктора наук протоієрея Річарда Горбаня з великим науковим здобутком, бажаючи Божого благословення для подальшої плідної праці на благо всієї Церкви й народу України.

НА МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА!

Фото: www.kul.pl