Подаруй воїну писанку (прес-реліз)

Писанка – візитна карточка Прикарпатського краю. Українське писанкарство – це унікальне мистецтво, якого немає жодна інша держава у світі.

Для збереження нашого прадавнього українського сакрального мистецтва та культурної спадщини Музей Мистецтв Прикарпаття спільно з Івано-Франківським Богословським Університетом імені св. Івана Золотоустого проводить майстер-клас з писанкарства у рамках акції «Подаруй воїну писанку!». Співробітник Музею Мистецтв Прикарпаття п.Іванна Равлюк проведе майстер-клас з писанкарства у різних техніках виконання. Виручені кошти будуть спрямовані на підтримку воїнів АТО.

Ласкаво запрошуємо всіх небайдужих долучитися до благодійної акції та взяти участь у майстер-класі.

Майстер-клас відбудеться 1 квітня о 11:00 год. за адресою:

площа Андрея Шептицького, 8
Музей мистецтв Прикарпаття

За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою:

Івано-Франківський
Богословський Університет
м. Івано-Франківськ,
вул. Гарбарська, 22 (8 поверх)
тел. +38-(0342)-72-47-30.

Електронна пошта: