Попередній захист магістерських робіт

24 травня 2017 р.Б., на засіданні кафедр богослов’я та Східного канонічного права ІФБУ, відбувся попередній захист магістерських робіт студентів-випускників шостого року навчання.

На вимогу обидвох комісій, що складалась з викладачів кафедри, здобувачі представляли свої готові та оформлені, згідно методичного посібника ІФБУ, магістерські роботи, а також відповідали на поставлені запитання. У відкритій дискусії викладачами кафедри обговорювалося рішення по магістерській роботі та її допуск до публічного захисту. Завідувач кафедри богослов’я, о. д-р Василь Гоголь, звернув увагу на вимоги щодо написання магістерських робіт та формулювання актуальності роботи, новизни, мети і завдань дослідження, висновків роботи та їх відповідності поставленим завданням.

Доповіді студентів та їх обговорення перетворювалося на жваву дискусію, у якій взяли участь не лише наукові керівники та викладачі кафедр, але й самі студенти. Захисти пройшли на належному рівні, що було відзначено членами комісії.

Інфо-центр ІФБУ