Кваліфікаційний екзамен

Сьогодні, 13 червня 2017 р.Б., розпочався усний кваліфікаційний екзамен на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "МАГІСТР" зі спеціальності 041 "Богослов’я" студентами VI курсу Івано-Франківського Богословського Університету імені св. Івана Золотоустого.

Кваліфікаційни екзамен розділений на три дні: 13 червня, 14 червня та 15 червня.

До складу екзаменаційної комісії увійшли: Ректор ІФБУ протоієрей д-р Олександр Левицький, Віце-ректор ІФБУ габілітований доктор протоієрей Річард Горбань, директор інституту постійної священичої формації протоієрей д-р Олег Каськів, Віце-ректор ІФБУ протоієрей Борис Гобир, Ректор ІФДС протоієрей Олесь Будзяк та декан факультету Східного Канонічного права ІФБУ протоієрей д-р Андрій Чорненко.

Розпочався екзамен з молитви і побажання Ректора ІФБУ успішно скласти даний екзамен.

Інфо-центр ІФБУ