Науково-практичний семінар з догматичного богослов’я

З 26 по 29 вересня 2017 р. з благословення Ректора Івано-Франківського Богословського Університету імені св. Івана Золотоустого протоієрея доктора Олександра Левицького, науковим відділом Богословського Університету організовано науково-практичний семінар для студентів-богословів.

В рамках науково-практичного семінару були представлені, професором Познанського Університету імені Адама Міцкевича отцем габілітованим доктором Ярославом Москаликом, два тематичні напрями:

І. Іконічна дійсність людської особи - 1.Здатність уподібнення, 2. Інонічний спосіб буття, 3. Спільнотна комунікативність, 4. Відкритість на майбутнє.

ІІ. Іконічна дійсність Церкви - 1. Іконічне джерело церкви, 2. Літурнійний досвід іконічності Церкви, 3. Вияв діялогу, 4. Прояв іконічності церковних інституцій.

Інфо-центр ІФБУ