Мистецтво Прикарпаття в соціокультуному просторі України

19 жовтня 2017 року у приміщенні Музею мистецтв Прикарпаття відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Мистецтво Прикарпаття в соціокультуному просторі України".

Конференція пройшла з нагоди 90-ліття від дня народження видатного українського мистецтвознавця, художника-монументаліста, живописця, графіка, заслуженого художника України, доктора мистецтвознавства, професора Михайла Павловича Фіґоля.

У конференції взяли участь висококваліфіковані мистецтвознавці з Прикарпатського Університету ім. В. Стефаника, Львівської Академії Мистецтв, Івано-Франківського Богословського Університету та ін.

Михайло Фіґоль був засновником художньо-графічного факультету і завідувачем кафедри образотворчого мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, єдиним свого часу на Прикарпатті кандидатом, а згодом – доктором мистецтвознавства, професором Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, лауреатом премії імені Василя Стефаника в галузі літератури і мистецтва.

о. д-р Віталій Козінчук