АНОНС НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Інформаційне повідомлення!

Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Управління культури, національностей та релігій ІФОДА
Івано-Франківське Архиєпархіальне управління УГКЦ
Івано-Франківський богословський університет імені св. Івана Золотоустого
Інститут історії Церкви ІФБУ
Інститут східного канонічного права ІФБУ
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Факультет історії, політології і міжнародних відносин
Кафедра історії України

проводять

27 лютого 2018 р. в Івано-Франківську

ВСЕУКРАЇНСЬКУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ

«Єпископ Юліан Пелеш в релігійно-церковному і

громадському житті України»

(до 175-річчя від дня народження)

Шановні колеги!

Цього року 3 січня 2018 р. українському релігійно-церковному і громадському діячеві, першому єпископу Станиславівської єпархії Юліанові Пелешу виповниться 175 років. З метою відзначення ювілею та збереження історичної пам’яті про ієрарха Івано-Франківський богословський університет імені св. Івана Золотоустого разом з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника за підтримки Івано-Франківського Архієпархіального управління УГКЦ та Івано-Франківської обласної державної адміністрації проводять регіональну науково-практичну конференцію.

Напрями роботи конференції:

1. Єпископ Юліан Пелеш – богослов, історик, архіпастир у контексті релігійно-церковного і громадського життя Галичини ХІХ ст.

2. Роль Греко-Католицької Церкви в українському національному відродженні ХІХ – першої половини ХХ ст.

3. Українська Греко-Католицька Церква перед викликами ХХІ ст.

Місце проведення конференції: Навчальний корпус Івано-Франківського богословського університету імені Св. Івана Золотоустого, вул. Гарбарська, 22.

Матеріали конференції будуть надруковані у збірнику наукових праць «Науковий вісник Івано-Франківського Богословського Університету «Добрий Пастир». Богослов’я», випуск № 12 за 2018 рік.

До участі в конференції запрошуємо науковців, краєзнавців, аспірантів, студентів та інших осіб, які займаються дослідженнями в галузі історії, богослов’я (теології), канонічного права, релігієзнавства, соціології, політології, філософії.

Робоча мова конференції – українська.

Для участі в конференції необхідно надіслати електронною поштою до Оргкомітету:

Файли повинні бути підписані українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції та містити в другій частині вид матеріалу (наприклад: Петренко А.Б._заявка; Петренко А.Б._стаття; Петренко А.Б._дані про автора).

Відповідальність за достовірність матеріалу несе автор (співавтори) доповіді (статті).

Редакція залишає за собою право на наукове, літературне і технічне редагування статей учасників конференції.

Контактні особи Оргкомітету:

Єгрешій Олег Ігорович
Тел.: 050-19-76-230

Делятинський Руслан Іванович
Тел.: 099-22-58-150

З повагою, Оргкомітет конференції.

Відповідальний секретар – Єгрешій Олег Ігорович

Адреса Оргкомітету: