Трьох Святителів

12 лютого християни відзначають важливе церковне свято – Собор трьох святителів, присвячене пам’яті великих каппадокійців Василя Великого, Григорія Богослова і константинопольського патріарха Івана Золотоустого.

Святителі Василій Великий, Григорій Богослов та Іван Золотоустий відомі як великі богослови і отці Церкви. Кожен святий являє собою приклад життя у Христі, приклад для всіх віруючих. Їхні вислови стали постулатом для багатьох християн.

Це свято вважають не тільки пам’ятною датою, коли прийнято згадувати трьох вселенських учителів, чиї праці стали натхненням для віруючих, а цитати – керівництвом до життя, але й приводом для того, щоб задуматися, а чи правильно ми виховуємо своїх дітей. У народі цей день ще називають Святом сімейної святості, оскільки всі три родини святителів були дуже віруючими і виховали своїх дітей в любові і повазі до віри.

Запрошуємо до нашої книгозбірні відвідати виставку «Велич Трьох святителів»!

Директор бібліотеки Іванна Стрихар