День студентського самоврядування в Академії

18 листопада з нагоди Дня студента в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбувся День студентського самоврядування. Студенти виконували обов'язки викладачів і ректорату Академії.

Отож, в. о. ректора ІФА виконував Андрій Жук, ректором ІФБУ був Огоновський Юрій, проректор з навчально-методичної роботи - Момот Павло, проректор з наукової роботи - Касіян Дмитро, керівник навчально-методичного сектору - Майка Василь, секретар ректорату - Мавдрик Ігор, директор бібліотеки - Медик Василь, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін - Дякун Назар. Також студенти спробували себе у ролях викладачів, а саме: Стронський Олексій, Кулинцак Роман, Зубрицький Іван,  Соколовський Михайло, Рабський Петро, Щербатий Дмитро, Носик Роман, Деркач Віталій, Левітан Борис, Гулковський Григорій, Гулик Роман, Литвиненко Микола, які гідно несли звання "викладач".
На завершення відбулася зустріч студентів із ректоратом Академії, де кожен ділився своїми враженняим від цього дійства. Студенти-викладачі та студенти-адміністратори змогли оцінити важливість і складність викладацької діяльності та керівництва Академії.
За ініціативи голови студентського самоврядування Андрія Жука всі учасники заходу отримали подячі грамоти. Студенти висловили подяку професорсько-викладацькому складу Академії за підтримку та розуміння.
Було креативно, комунікативно, цікаво та пізнавально.