Балій Надія Володимирівна

Посада: старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Науковий / освітній ступінь: спеціаліст з філології.

* за ОПП «Богослов’я» (ОС бакалавра): Іноземна (англійська) мова; Іноземна (англійська) мова за професійним спрямуванням.

* Народилась 17 серпня 1973 року в смт Козова, Тернопільської області, Україна.

У 1979‑1989 рр. – навчання в Козівській середній школі №1.

У 2001 – 2006 рр. навчання в Прикарпатському національному університеті на факультеті романо-германської філології, де здобула диплом за ОКР «спеціаліст» за спеціальністю «Англійська мова та література»; на філософському факультеті, де здобула диплом за ОКР «спеціаліст» за спеціальністю «Психологія».

З 2002 по 2012 – вчитель англійської мови у Гімназії №2 м. Івано-Франківська.

З 2012 по 2018 – викладач для іноземних студентів кафедри екстренної та невідкладної допомоги Івано-Франківського національного медичного університету.

З вересня 2018 р. – старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Приватного закладу вищої освіти «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого».

Сфера наукових інтересів: методика викладання англійської мови.

1. Baliy N.V. and other. Life protection in emergency situation: Textbook for students of higher medical university / V. A. Levchenko, N. V. Baliy and other; edit by V. A. Levchenko. – Ivano-Frankivsk: Symfonia forte, 2018. – 224 s.

1. Балій Н.В. Психологія страху в осередках бойових дій в сучасних умовах // Фармацевтичні та медичні науки: актуальні питання: Збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції (м. Дніпропетровськ, 10-11 квітня 2015 р.). – Дніпропетровськ: Організація науково-медичних досліджень «Salutem», 2015. – С. 94-97.

2. Балій Н.В. Особливості психологічної підготовки військовослужбовців у період бойових дій // Матеріали II науково-практичної конференції "Природничі читання" (14-17 травня 2015 р., м. Чернівці) / Буковин. держ. мед. ун-т ; [ред.: проф. Бойчук Т. М. та ін.]. – Чернівці: Медуніверситет, 2015. – 266 с.

3. Балій Н.В. Особливості післятравматичного стресу в учасників бойових дій і способи їх реабілітації // Вітчизняна і світова медицина в умовах сучасності: Збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції (м. Дніпропетровськ, 15-16 січня 2016 р.). – Дніпропетровськ: Організація науково-медичних досліджень «Salutem», 2016. – С. 11-14.

4. Балій Н.В. Methods of psychological rehabilitation of military after returned from military operation // Ключові питання наукових досліджень у сфері медицини  у ХХІ ст.: матеріали міжнародної науково-практичної конференції (м. Одеса, 15-16 квітня 2016 р.). – Одеса: ГО «Південна фундація медицини», 2016. – С. 110-111.

5. Левченко В.А., Балій Н.В. Гуманітарні та медико-соціальні наслідки протипіхотних мін // Охорона та захист здоров’я людини в умовах сьогодення: Збірник тез наукових робіт учасників Міжнародної науково-практичної конференції (м. Київ, 3-4 листопада 2017 р.). – К.: Київський медичний науковий центр, 2017. – С. 15-18.