Кібель Назар Володимирович

Посада: керівник навчально-методичного сектору, викладач кафедри богослов’я.

Науковий ступінь / освітній ступінь: магістр богослов’я,

Вчене звання: –

Духовний сан: ієрей УГКЦ.

за ОПП «Богослов’я» (ОС бакалавра): Богослужбово-літургійна навчальна практика.

за ОПП «Богослов’я» (ОС магістра): –.

Народився 06.06.1990 р. с.Княжолука, Долинського району, Івано-Франківської області, Україна.

1996-2007 рр.-навчання в Княжолуцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

2007-2014 рр.-навчання у Івано-Франківській Теологічній Академії, на філософсько-богословському факультеті і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Богослов’я” та здобув кваліфікацію магістр богослов’я, викладач релігієзнавства і християнської етики.

У липні 2013 року закінчив в Приватний вищий навчальний заклад Іван-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького і отримав вищу освіту за напрямом підготовки “Філософія” та здобув кваліфікацію бакалавра філософії, викладача філософсько-релігієзнавчих дисциплін. ВА №45573908

У червні 2014 року закінчив в Приватний вищий навчальний заклад Іван-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Богослов’я” та здобув кваліфікацію богослов,викладач філософсько-релігійних дисциплін. ВА №47244810

У липні 2018 року отримав свідоцтво про державне визнання документа про вищу духовну освіту (ВДО № 0001248 від 10.07.2018).

28 грудня 2017 р. - дияконські свячення у семінарійному храмі СВЩМЧ Йосафата м.Івано-Франківськ, Івано-Франківського центрального  протопресвітеріату з рук Кир Володимира Війтишина Преосвященного Архієпископа і Митрополита,  Правлячого Архієрея Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

6 травня 2018 р. - ієрейські свячення у храмі Святого Великомученика Юрія Побідоносця м.Івано-Франківськ, Івано-Франківського центрального  протопресвітеріату з рук Кир Володимира Війтишина Преосвященного Архієпископа і Митрополита,  Правлячого Архієрея Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

З 2018 р. по сьогодні сотрудник парафії Святого Великомученика Юрія Побідоносця у м. Івано-Франківську.

З 1 листопада 2018 р. – призначений виконуючим обов’язки керівника навчально-методичного сектору ПЗВО "Івано-Франківська академія Івана Золотоустого".

2 лютого 2019 р. – призначений на посаду керівника навчально-методичного сектору ПЗВО "Івано-Франківська академія Івана Золотоустого".

З 1 листопада 2018 р. – викладач (погодинно) кафедри богослов’я ПЗВО "Івано-Франківська академія Івана Золотоустого".

30 серпня 2019 р. – призначений відповідальним за заочне відділення (ОС бакалавра), (ОС магістра) в ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого».

2014 р. – захистив кваліфікаційну випускну роботу на здобуття освітнього ступеня магістра з богослов’я на тему «Роль Верховного Архиєпископа Йосифа Сліпого у правотворенні в Українській Греко-Католицькій Церкві».

Сфера наукових інтересів: літургійне богослов’я, канонічне право східних церков.