Кібель Назар Володимирович

Посада: керівник навчально-методичного сектору (за основним місцем), викладач кафедри богослов’я (за сумісництвом).

Освітній ступінь: магістр богослов’я,

Вчене звання: –

Духовний сан: ієрей УГКЦ.

за ОПП «Богослов’я» (ОС бакалавра): Богослужбова навчальна практика / Богослужбово-літургійна навчальна практика, Харитативна навчальна практика / Соціально-душпастирська навчальна практика.

за ОПП «Богослов’я» (ОС магістра): –.

Народився 06.06.1990 р. с.Княжолука, Долинського району, Івано-Франківської області, Україна.

1996-2007 рр.-навчання в Княжолуцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

2007-2014 рр.-навчання у Івано-Франківській Теологічній Академії, на філософсько-богословському факультеті і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Богослов’я” та здобув кваліфікацію магістр богослов’я, викладач релігієзнавства і християнської етики.

У липні 2013 року закінчив в Приватний вищий навчальний заклад Іван-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького і отримав вищу освіту за напрямом підготовки “Філософія” та здобув кваліфікацію бакалавра філософії, викладача філософсько-релігієзнавчих дисциплін. ВА №45573908

У червні 2014 року закінчив в Приватний вищий навчальний заклад Іван-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Богослов’я” та здобув кваліфікацію богослов,викладач філософсько-релігійних дисциплін. ВА №47244810

У липні 2018 року отримав свідоцтво про державне визнання документа про вищу духовну освіту (ВДО № 0001248 від 10.07.2018).

28 грудня 2017 р. дияконські свячення у семінарійному храмі Свщмч. Йосафата м. Івано-Франківськ з рук Кир Володимира Війтишина, Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ.

6 травня 2018 р. ієрейські свячення у храмі Св. влкмч. Юрія Побідоносця м. Івано-Франківськ з рук Кир Володимира Війтишина, Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ.

З 2018 р. по 2020 р. – сотрудник парафії Святого Великомученика Юрія Побідоносця у м. Івано-Франківську.

З 1 листопада 2018 р. – призначений виконуючим обов’язки керівника навчально-методичного сектору ПЗВО "Івано-Франківська академія Івана Золотоустого".

2 лютого 2019 р. – призначений на посаду керівника навчально-методичного сектору ПЗВО "Івано-Франківська академія Івана Золотоустого".

З 1 листопада 2018 р. – викладач (погодинно) кафедри богослов’я ПЗВО "Івано-Франківська академія Івана Золотоустого".

30 серпня 2019 р. – призначений відповідальним за заочне відділення (ОС бакалавра), (ОС магістра) в ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого».

З 2020 р. по сьогодні – сотрудник парафії Святого Архистратига Михаїла (с. Вовчинець) Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ

2014 р. – захистив кваліфікаційну випускну роботу на здобуття освітнього ступеня магістра з богослов’я на тему «Роль Верховного Архиєпископа Йосифа Сліпого у правотворенні в Українській Греко-Католицькій Церкві».

Науково-педагогічне стажування в катехитично-педагогічному навчально-науковому інституті Івано-Франківського богословського університету, 08.11.-17.12.2021 р. «Методика проведення богослужбової, харитативної та катехитичної практики», в обсязі 6 кредитів ЄКТС / 180 годин, довідка № SPI-103-IFBU від 17.12.2021 р.

Науково-педагогічне стажування, курс «Провідників Біблійних гуртків» (грудень 2022 р.) обсягом 3,2 кредити ЄКТС / 96 годин, сертифікат серія КПННІ № 0077 від 20.12.2022 р.

Наукове стажування (участь у конфренції): ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого», Івано-Франківська молодіжна громадсько-християнська організація  «ОБНОВА» – Науково-практична конференція "Соціальне служіння студентської молоді в сучасних обставинах війни" (23-25 січня 2023 р.), обсяг 0,6 кредити ЄКТС / 18 годин, сертифікат № 164 від 25.01.2023 р.

Наукове стажування (участь у конфренції): ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого», Івано-Франківська молодіжна громадсько-християнська організація  «ОБНОВА» – Науково-практична конференція "Релігійні духовно-моральні цінності, як основа формування української нації в контексті сучасних викликів війни" (19-21 квітня 2023 р.), обсяг 0,6 кредити ЄКТС / 18 годин, сертифікат № 133 від 21.04.2023 р.

Участь в конференції: ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого» – Міжнародна науково-практична конференція: «Життя і діяльність владики Софрона Мудрого» (27-30 листопада 2023 р.), обсягом 1 кредит ЄКТС / 30 годин, сертифікат № 325 від 30.11.2023 р.

Україна, 76019, м. Івано-Франківськ, вул. Владики Софрона Мудрого, 22,
тел.: +38-098-099-20-17

Сфера наукових інтересів: літургійне богослов’я, канонічне право східних церков.

1. Кібель Н.В. Роль Верховного Архиєпископа Йосифа Сліпого у правотворенні в Українській Греко-Католицькій Церкві / Наук. ред. Каськів О.В. Івано-Франківськ: ІФТА, 2014.

1. Силабус навчальної дисципліни «Богослужбово-пасторальна навчальна практика. Частина 1: Богослужбова навчальна практика» для студентів 1-2 курсів ОПП «Богослов’я» за першим бакалаврським рівнем вищої освіти / автор – Кібель Н. В.; ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2022. 10 с.

2. Силабус навчальної дисципліни «Богослужбова навчальна практика» для студентів 2-3 курсів ОПП «Богослов’я» за першим бакалаврським рівнем вищої освіти / автор – Кібель Н. В.; ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2022. 10 с.

3. Силабус навчальної дисципліни «Харитативна навчальна практика» для студентів 3-4 курсів ОПП «Богослов’я» за першим бакалаврським рівнем вищої освіти / автор – Кібель Н. В.; ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2022. 10 с.