Стефурак Іван Федорович

Посада: викладач (погодинно) кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Науковий / освітній ступінь: магістр богослов’я.

Духовний сан: ієрей УГКЦ.

за ОПП «Богослов’я» (ОС бакалавра): –.

за ОПП «Богослов’я» (ОС магістра): Мас-медіа в душпастирстві.

* Народився …… в с. Фитьків Надвірнянського району Івано-Франківської області, Україна.

1997 р. закінчив Фитьківську середню школу Надвірнянського району Івано-Франківської області.

1997 – 2003 рр. – навчався в Івано-Франківському теологічно-катехитичному духовному інституті УГКЦ (з 2000 р. – Івано-Франківській теологічній академії УГКЦ).

2003–2007 рр. – навчався в Папському Салезіянському Університеті в Римі на факультеті Соціальних Комунікацій.

У 2010 р. розпочав докторські студії на Факультеті з соціальних наук при Папському Університеті Св. Томи Аквінського «Анжелікум».

Захистив кандидатську дисертацію із суспільних комунікацій та журналістики при Папському Салезіанському Університеті..

28 серпня 2012 р. – рукоположений на священика Преосвященним Владикою Миколою (Сімкайлом), єпархом Коломийсько-Чернівецьким УГКЦ, в катедральному соборі Преображення Господнього Коломийсько-Чернівецької єпархії.

2008–2010 рр. як отець-диякон частково допомагав своїм служінням при українській парафії святих Сергія і Вакха та ікони Жировицької Богоматері УГКЦ в Римі.

З 2009 року він виконував служіння секретаря Апостольського візитатора для українців греко-католиків в Італії та Іспанії Владики Діонісія Ляховича, а з 2013-го також поєднував посаду головного редактора християнського часопису українців в Італії «До Світла».

З грудня 2017 р. – з благословення Архієпископа і Митрополита Володимира Війтишина о. Іван призначений заступником головного редактора видавництва та газети «Нова Зоря» в Івано-Франківвсську.

З квітня 2018 р. – директор (за основним місцем) видавництва «Нова Зоря» Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

З вересня 2018 р. – викладач (погодинно) кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого».

З травня 2019 р. – також керівник Департаменту суспільної комунікації (медіа-центру) Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

* З грудня 2017 р. – член Івано-Франківської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Academia.edu:.

Сфера наукових інтересів: соціальні комунікації, мас-медіа в душпастирстві.