Яцишин Андрій Іванович

Посада: викладач кафедри богослов’я.

Науковий / освітній ступінь: кандидат наук з богослов’я.

за ОПП «Богослов’я» (ОС бакалавра): Святе Письмо Нового Завіту, Курсова робота з дисциплін "Святе Письмо Старого Завіту" та "Святе Письмо Нового Завіту".

за ОПП «Богослов’я» (ОС магістра): Біблійне богослов'я, Переддипломна навчальна практика, Магістерська дипломна робота.

* Народився 12 червня 1989 року в с. Осівці, Бучацького р-ну, Тернопільської обл, Україна.

1996-2003 рр. навчання в Осівецькій середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (Бучацький р-н, Тернопільська обл.)

2003-2006 рр. навчання в Бучацькому Ліцеї (м. Бучач, Тернопільська обл.)

2006-2013 рр. навчання в Івано-Франківській Теологічній Академії УГКЦ, спеціальність «Богослов’я (теологія)», кваліфікація – магістр з богослов’я (визнано еквівалентним відповідно до системи вищої освіти України за спеціальністю 041 – Богослов’я, кваліфікація – магістр богослов’я, свідоцтво про державне визнання документа про вищу духовну освіту ВДО № 0003323 від 05 грудня 2019 р.).

2013-2016 рр. навчання в Папському Урбаніанському Університеті (факультет богослов’я), науковий ступінь - ліценціат біблійного богослов’я (визнано еквівалентним відповідно до системи вищої освіти України за спеціальністю 041 – Богослов’я, науковий ступінь – доктор філософії з галузі "Богослов'я", свідоцтво про державне визнання документа про науковий ступінь ВНС № 115 від 09 квінтя 2020 р.).

З вересня 2017 — викладач Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії.

З жовтня 2019 — викладач кафедри богослов’я ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого».

2016 р. захист дисертації (Папський Урбаніанський Університет) на тему «Віра та prosopolempsia. Cоціальна риторика Як 2,1-13 в перспективі інтертекстуального діалогу  Як 2,1-26 та Рим 2–4 щодо оправдання» (документи для державного визнання документа про науковий ступінь подано до Атестаційної колегії МОН України).

Сфера наукових інтересів: Біблійне богослов’я.

* Яцишин А., Філософія Григорія Сковороди: вчення про дві натури і три світи, принципи самопізнання: магістерська робота (ІФТА).