Яцишин Андрій Іванович

Посада: доцент кафедри богослов’я.

Науковий ступінь: кандидат наук з богослов’я.

за ОПП «Богослов’я» (ОС бакалавра): Святе Письмо Нового Завіту, Курсова робота з дисциплін "Святе Письмо Старого Завіту" та "Святе Письмо Нового Завіту".

за ОПП «Богослов’я» (ОС магістра): Біблійне богослов'я, Переддипломна навчальна практика, Магістерська дипломна робота.

* Народився 12 червня 1989 року в с. Осівці, Бучацького р-ну, Тернопільської обл, Україна.

1996-2003 рр. навчання в Осівецькій середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (Бучацький р-н, Тернопільська обл.)

2003-2006 рр. навчання в Бучацькому Ліцеї (м. Бучач, Тернопільська обл.)

2006-2013 рр. навчання в Івано-Франківській Теологічній Академії УГКЦ, спеціальність «Богослов’я (теологія)», кваліфікація – магістр з богослов’я (визнано еквівалентним відповідно до системи вищої освіти України за спеціальністю 041 – Богослов’я, кваліфікація – магістр богослов’я, свідоцтво про державне визнання документа про вищу духовну освіту ВДО № 0003323 від 05 грудня 2019 р.).

2013-2016 рр. навчання в Папському Урбаніанському Університеті (факультет богослов’я), науковий ступінь - ліценціат біблійного богослов’я (визнано еквівалентним відповідно до системи вищої освіти України за спеціальністю 041 – Богослов’я, науковий ступінь – доктор філософії з галузі "Богослов'я", свідоцтво про державне визнання документа про науковий ступінь ВНС № 115 від 09 квінтя 2020 р.).

З вересня 2017 — викладач Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії.

З жовтня 2019 — викладач кафедри богослов’я ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого».

2016 р. захист дисертації (Папський Урбаніанський Університет) на тему «Віра та prosopolempsia. Cоціальна риторика Як 2,1-13 в перспективі інтертекстуального діалогу  Як 2,1-26 та Рим 2–4 щодо оправдання» (документи для державного визнання документа про науковий ступінь подано до Атестаційної колегії МОН України).

Папський біблійний інститут (м. Рим), Сертифікат - Семінар на тему "Для Церкви, що будується. Листи Павла", 28.01.2022 р. - 26 годин.

Науково-педагогічне стажування в Навчально-науковому інституті вищої релігійної культури Івано-Франківського богословського університету, 09.05.-24.06.2022 р. «Методика викладання біблійних наук в контексті викликів сучасності», в обсязі 6 кредитів ЄКТС / 180 годин, довідка № SPI-105-IFBU від 24.06.2022 р.

Наукове стажування (участь у конфренції): ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого», Івано-Франківська молодіжна громадсько-християнська організація  «ОБНОВА» – Науково-практична конференція "Соціальне служіння студентської молоді в сучасних обставинах війни" (23-25 січня 2023 р.), обсяг 0,6 кредити ЄКТС / 18 годин, сертифікат № 172 від 25.01.2023 р.

Наукове стажування (участь у конфренції): ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого», Івано-Франківська молодіжна громадсько-християнська організація  «ОБНОВА» – Науково-практична конференція "Релігійні духовно-моральні цінності, як основа формування української нації в контексті сучасних викликів війни" (19-21 квітня 2023 р.), обсяг 0,6 кредити ЄКТС / 18 годин, сертифікат № 142 від 21.04.2023 р.

Участь в конференції: ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого» – Міжнародна науково-практична конференція: «Життя і діяльність владики Софрона Мудрого» (27-30 листопада 2023 р.), обсягом 1 кредит ЄКТС / 30 годин, сертифікат № 336 від 30.11.2023 р.

Міжнародне стажування за програмою підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників, місце – департамент польсько-українських студій Ягелонського університету в Кракові (Польща) та Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, тема «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід», підтема проекту «Фаховий науковий журнал в галузі богослов’я в Україні: практика заснування та розвитку», період 04 листопада – 10 грудня 2023 р., обсяг 6 кредитів / 180 год., сертифікат SZFL-003086 від 10.12.2023 р.

Україна, 76019, м. Івано-Франківськ, вул. Владики Софрона Мудрого, 22,
тел.: +38-098-099-20-17

Сфера наукових інтересів: Біблійне богослов’я.

1. Яцишин А., Філософія Григорія Сковороди: вчення про дві натури і три світи, принципи самопізнання: магістерська робота (ІФТА).

1. Яцишин А. І. Силабус навчальної дисципліни «біблійне богословя Старого і Нового Завітів» для студентів 1 курсу ОПП «Богослов’я» за другим магістерським рівнем вищої освіти вищої освіти / ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2019. 15 с.

2. Яцишин А. І. Силабус навчальної дисципліни «Святе Письмо Нового Завіту» для студентів 2, 3 курсів ОПП «Богослов’я» за першим бакалаврським рівнем вищої освіти / ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2021. 16 с.

3. Яцишин А. І., Правець О. Я. Силабус навчальної дисципліни «Курсова робота з дисциплін «Святе Письмо Старого Завіту» і «Святе Письмо Нового Завіту»» для студентів ОПП «Богослов’я» за першим бакалаврським рівнем вищої освіти / ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2021. 8 с.

4. Яцишин А. І. Силабус навчальної дисципліни «Святе Письмо Нового Завіту» для студентів 2, 3 курсів ОПП «Богослов’я» за першим бакалаврським рівнем вищої освіти / ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2022. 18 с.

5. Яцишин А. І., Правець О. Я. Силабус навчальної дисципліни «Курсова робота з дисциплін «Святе Письмо Старого Завіту» і «Святе Письмо Нового Завіту»» для студентів ОПП «Богослов’я» за першим бакалаврським рівнем вищої освіти / ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого». Івано-Франківськ: ІФАІЗ, 2022. 8 с.