Шипайло Лариса Данилівна

Посада: старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Науковий ступінь: сцеціаліст з класичної філології.

* за ОПП «Богослов’я» (ОС бакалавра): Латинська мова; Грецька мова.

за ОПП «Богослов’я» (ОС магістра): –.

* Народилися 01 липня 1937 р. у м. Коломия Івано-Франківської області, Україна.

1953–1958 р. – Львівський державний університет імені Івана Франка, факультет іноземних мов, відділення класичної філології, спеціальність «Класична філологія», кваліфікація – філолог-класик, вчитель німецької мови середньої школи.

1961–1966 рр. – навчання на заочній формі аспрантури Львівського державного університету імені Івана Франка.

1958–1991 рр. – викладач латинської мови кафедри іноземних мов Івано-Франківського державного медичного інституту.

1991–1996 рр. – старший викладач латинської мови кафедри іноземних мов Івано-Франківського державного медичного інституту.

1997–1998 рр. – викладач латинської мови Івано-Франківського теологічно-катехитичного духовного інституту УГКЦ.

1999–2005 рр. – викладач латинської мови кафедри загального і порівняльного мовознавства Прикарпатського університету імені Василя Стефаника.

2005–2013 рр. – старший викладач кафедри загального і порівняльного мовознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

2014-2018 рр. – викладач кафедри гуманітарних дисциплін Івано-Франківського богословського університету імені святого Івана Золотоустого УГКЦ.

З вересня 2018 р. – старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого».

Електронна пошта

Сфера наукових інтересів: класична філологія, методика викладання латинської мови та грецької мови.

1. Латинська мова / автори: І.Я. Козовик, Л.Д. Шипайло. – К.: Вища школа, 1976.

2. Lingua Latina medicinalis / автори: І.Я. Козовик, Л.Д. Шипайло. – К.: Вища школа, 1985.

3. Lingua Latina medicinalis / автори: І.Я. Козовик, Л.Д. Шипайло. – К.: Вища школа, 1993.

1. Методические указания по латинской стоматологической терминологии / Составители: Козовик И.А., Шипайло Л.Д., Петраш Н.В., Кордис М.С., Данисенко А.Г., Кирилюк Н.И. – Ивано-Франковск: Ивано-Франковский медицинский институт, 1988. – 22 с.