Договори про співпрацю та відгуки на освітню програму

1. Договір про співпрацю з Івано-Франківським Архієпархіальним Управлінням УГКЦ

2. Договір про співпрацю з Управлінням Чернівецької Єпархії УГКЦ

3. Договір про співпрацю з Управлінням Коломийської Єпархії УГКЦ

4. Договір про співпрацю з Управлінням Бучацької Єпархії УГКЦ

5. Договір про співпрацю з Івано-Франківським ПНВК "Католицька ЗОШ ІІ - ІІІ ступенів - гімназія св. Василія Великого"

6. Договір про співпрацю з Департаментом освіти і науки Івано-Франківської міської ради

7. Договір про співпрацю з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації

8. Договір про співпрацю із ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"

9. Договір про співпрацю з Відділенням релігієзнавства Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України та Національним заповідником "Давній Галич"

​10. Договір про співпрацю з Івано-Франківської центральною міською клінічною лікарнею та Лікувально-діагностичним центром святого Луки

11. Договір про співпрацю з Національним заповідником "Давній Галич"

12. Договір про співпрацю з ГО "Асоціація лікарів карпатського регіону"

13. Договір про співпрацю з Тернопільською вищою духовною семінарією імені Патріарха Йосифа Сліпого

14. Договір про співпрацю з Хриплинською гімназією Івано-Франківської міської ради

15. Договір про співпрацю з Львівським національним аграрним університетом

16. Договір про співпрацю з Вовчинецькою гімназією Івано-Франківської міської ради

17. Договір про співпрацю з Дубовецьким ліцеєм Дубовецької сільської ради Івано-Франківської області

18. Договір про співпрацю із Закладом вищої освіти "Університет Короля Данила"

19. Договір про співпрацю з Люблінським Католицьким університетом Івана Павла ІІ (Республіка Польща)

20. Договір про співпрацю з Айхштетською Східною Колегією (Collegium Orientale) (Німеччина)

21. Договір про підвищення кваліфікації (стажування, наукове стажування) наукових і науково-педагогічних працівників (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)

22. Договір про співпрацю з Благодійною Організацією "Благодійний Фонт "Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ"

23. Договір про співпрацю з: Державним архівом Івано-Франківської області; Митрополичим трибуналом Івано-Франківської архієпархії УГКЦ; Івано-Франківським краєзнавчим музеєм; Івано-Франківською обласною організацією Національної спілки художників України; Музеєм мистецтв Прикарпаття

24. Договір про співпрацю з Храмом св. священномученика Йосафата Івано-Франківської духовної семінарії

25. Договір про співпрацю з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу

26. Договір про співпрацю з Косівським інститутом прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв

27. Договір про співпрацю з Комісією УГКЦ у справах дущпастирства охорони здоров’я

28. Договір про співпрацю з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича

► РЕЦЕНЗІЇ-ВІДГУКИ НА ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ

ОСВІТНІЙ РІВЕНЬ БАКАЛАВРА

⇒ Рецензії представників академічної спільноти:

Рецензія на освітню програму завідувача кафедри культурології, релігієзнавства та теології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктора філософських наук (09.00.11 - релігієзнавство) Шкрібляка Миколи Васильовича (01 червня 2022 року)

♦ Рецензія на освітню програму кандидата філософських наук (спеціальність 09.00.11 - релігієзнавство), ліцензіата з богослов’я, завідувача кафедри богослов’я та суспільствознавчих дисциплін імені академіка УАН І.М. Луцького Закладу вищої освіти "Університет Короля Данила" Савчука Олега Ігоровича (10 червня 2022 року)

⇒ Рецензії-відгуки представників ринку праці (стейкхолдерів):

♦ Рецензія на освітню програму Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ, кандидата наук з богослов'я, доцента Володимира Війтишина (05 липня 2022 року)

ОСВІТНІЙ РІВЕНЬ МАГІСТРА

⇒ Рецензії представників академічної спільноти:

Рецензія на освітню програму завідувача кафедри культурології, релігієзнавства та теології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктора філософських наук (09.00.11 - релігієзнавство) Шкрібляка Миколи Васильовича (16 жовтня 2019 року)

Рецензія на освітню програму декана філософсько-богословського факультету ВНЗ "Український Католицький Університет", кандидата наук з богослов’я (09.00.14 - богословя) Щурко Юрія Олексійовича (10 серпня 2020 року)

⇒ Рецензії-відгуки представників ринку праці (стейкхолдерів):

♦ Рецензія на освітню програму Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ, кандидата наук з богослов'я, доцента Володимира Війтишина (10 березня 2020 року)

♦ Рецензія на освітню програму директора української гімназії №1 м. Івано-Франківська Дейчаківського Ігоря Івановича (09 червня 2020 року)

♦ Рецензія на освітню програму Професора Київського університету імені Бориса Грінченка Ломачинської Ірини Миколаївни (28 жовтня 2020 р.)