Оголошується набір

До уваги всіх, хто бажає поглибити свої знання зі Святого Письма, Катехизму, Богослов’я.

Навчально-науковий Інститут вищої релігійної культури ПЗВО "Івано-Франківської академії Івана Золотоустого" оголошує набір на курс "Вищої Релігійної Культури".

До навчання в даному інституті запрошуються як чоловіки, так і жінки - без вікових обмежень.

Напрямки діяльності:

► Науково-дослідницька діяльність;
► Інформаційно-просвітницька робота.

Термін навчання: 1 рік.
Після закінчення навчання випускники отримують сертифікат про закінчення річного курсу Інституту Вищої Релігійної культури ПЗВО "Івано-Франківської академії Івана Золотоустого"

Систематичність зустрічей: 1 раз у місяць (остання субота місяця) з 11:00 до 15:00 год.
Прийом документів з 22.09.2020 р.

Необхідні документи:

- заява на ім’я Ректора ПЗВО "Івано-Франківської академії Івана Золотоустого";
- копія паспорта;
- фото - 2 шт.

Навчальна програма:

Біблійні питання Біоетика
Коментар Божественної Літургії Сторінки історії Церкви
Богослов’я ікони Релігієзнавство, сектознавство
Святі Тайни Філософія
Етика подружнього життя Основи віри (Катехизм)

Програма передбачає лекції, конференції.

Оплата за річний курс 1000 грн.

Довідки за телефоном: телефоном +38 096 740 25 65.

* Після закінчення курсу сертифікат надає можливість бути зарахованим на катехитично-педагогічний факультет без вступних іспитів.