Наукова робота студентів

КАФЕДРА СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

1. Сертифікат з курсу: "Основи державної політики".

2. Сертифікат з курсу: "Основи лобіювання".

3. Сертифікат з курсу: "Жінки та чоловіки: гендер для всіх".

4. Сертифікат з курсу: "Соціологія та соціальні дослідження: що, як навіщо".

5. Сертифікат з курсу: "Використання інноваційних медіаресурсів в освітній діяльності педагога".

6. Сертифікат з курсу: "Використання інструментів фасилітації в онлайн навчанні".

7. Сертифікат з курсу: "Перевернуте" навчання як одна з сучасних освітніх технологій".

8. Сертифікат з курсу: "Робота з 3D принтером. створення дизайну майбутнього виробу".

9. Сертифікат з курсу: "Основи сім’ї. 10-11 кл."

10. Сертифікат  з конференції: "Перспективні галузі наукових досліджень: динаміка та тренди"

11. Жук, А. (2020). Владика Михаїл Сабрига (1940-2006): спроба історичного портрету. Матеріали конференцій Молодіжної наукової ліги, 83-87. вилучено із https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/liga/article/view/5054.

12. Жук А. Ці незбагненні сутінки осінні...Поезії. Луцьк: «Терен», 2021. 88 с.

13. Диплом Президії НАН України про присудження премії для студентів вищих навчальних закладів.

14. Сертифікат за участь в Х Міжнародній науково-практичній конференції «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу. Оцінювання якості: підходи та інструменти».