Про наукове Товариство

З ініціативи студентів та викладацького складу у лютому 2019 року рішенням ректорату ІФА Івана Золотоустого було засновано Наукове товариство студентів, аспірантів і молодих вчених Приватного закладу вищої освіти «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого», яке бере активну участь у житті академії.

Головним завданням наукового товариства є проведення науково-практичних конференцій присвячених певній події, чи особі. Ці конференції проводяться не тільки для студентів духовних закладів, а також і для світських організацій. Не менш важливою місією відділу є написання наукових статей та участь у різноманітних заходах інших навчальних закладів.

Також, варто зауважити той факт, що наукове товариство гармонійно співпрацює з іншими вищими навчальними закладами м. Івано-Франківська та інших міст.

На даний час головою товариства є Ростислав Мужик, студент другого курсу бакалаврату.

Мужих Ростислав
Контакти: вул. Софрона Мудрого 22 (Гарбарська 22)
м. Івано-Франківськ
тел.: +38958383140