Студенти Академії зустрілися з юдейським равином

03 листопада 2020 року в синагозі міста Івано-Франківська в рамках навчального курсу «Місіології» відбулась зустріч студентів другого курсу магістратури Академії Івана Золотоустого із представником юдейської громади Моше Колесником.

Метою даної зустрічі було поглиблення студентами навичок міжконфесійного діалогу. Практичну заняття вдалось організувати завдяки зусиллям доцента кафедри богослов’я отця Віталія Козінчука.

Пан Моше поспілкувався зі студентами, звертаючи увагу на актуальні проблеми, пов’язані із місійною діяльністю. В процесі діалогу студентами було заторкнуто такі теми як: історія вибраного народу, Святе Письмо, символіка юдейських свят, молитва, правда, життя після смерті, поширення юдаїзму та інші.

Пан Моше ознайомив студентів із функціонуванням синагоги, практикою молитви, іудейською символікою та розповів про життя юдейської громади.

Такі інтелектуально-культурні зустрічі в рамках вивчення місійної діяльності допоможуть студентам розширити світогляд та навчитися будувати дружні стосунки з представниками інших конфесій та віросповідань.