Перший випуск магістрів в академії

В Івано-Франківській Академії Івана Золотоустого відбулася атестація – захист магістерських робіт студентів випуску 2021 року.

Очолив роботу екзаменаційної комісії представник стейкхолдерів, заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації – начальник управління освіти і науки Ігор Гаврилюк. До роботи комісії були залучені провідні науковці Академії.

Студенти магістратури денної і заочної форм навчання протягом тижня представляли свої кваліфікаційні роботи перед членами екзаменаційної комісії та всіма присутніми. Захист супроводжувався презентаціями, відбувався у формі запитань і відповідей, а також проходили дискусії щодо проблематики і висновків досліджень, представлених у магістерських роботах.

За результатами захисту кваліфікаційних робіт, 27 студентів магістратури отримали спеціальність «богослов’я», рівень вищої освіти «магістр», професійну кваліфікацію «магістр з богослов’я, богослов, викладач».

Вітаємо перший випуск магістрів Академії Івана Золотоустого та бажаємо всім подальших успіхів і звершень!

Інфо-центр ІФА
Фото – Павло Гедзик